flv ve mp4 ü dvd yapma

theextrame
01-10-2012, 15:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

arkadaşlar merhaba 

elimde bir diziye ait 4 sezonluk flv ve mp4 formatlarında tanesi ortalama 600 Mb dan bölümler mevcut 

takdir edersiniz ki 4 sezon bölüm başı 600 küsür Mb bilgisayarımda hatırı sayılırdan fazla yer kaplamakta 

bende bunları dvd ye atarak bir arşiv oluşturarak bilgisayarımın HDD ini rahatlatmak istiyorum

fakat;

bu işlemi yaparken hazır elim değmiş düşüncesiyle bu bölümleri bi elden geçirip DVD Player de izlenebilecek bir şekilde DVD ye aktarmak istiyorum

Elimde format factory adında senelerdir kullandığım ama hepi topu normal filmi FLV yada flv mp4 gibi klipleri mp3 e çevirmekten başka bi amaç için kullanmadığımdan içeriğini keşfedemedim

sizlerden ricam

bu arşivi dvd player da izlenebilecek şekilde bu program aracılığıyla ( yada önerebileceğiniz ve bu işin üstesinden gelebileek başka bir program ile) nasıl düzenlerim   

şimdiden teşekkürler

Sistem Bilgilerim
kameramanali
01-10-2012, 19:20   |  #2  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 2
24 mesaj

nero işini görür neroyla dvd ye yazım sırasında otamatik olarak ayarlar.uzun sürer ama yapar.ben öyle yapıyom..filimleri dvdye atıp bi köseye atıyom ..neden hardsikte kalsın ki..nero kullan otamtik olarak cevirecktir formata.