FlyDVB Trio TV kartı ürün inceleme hatası

okanunal
22-04-2007, 10:30   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
44 mesaj

Ürün incelemeleri ara sıra incelerim. Nedense ya ben bu ürün incelemeleri gördüğümde hemen almak istediğim bir şey çıkar yada ben bir şey almak istediğimde onunla ilgili ürün inceleme çıkar. Konuyu uzatmayalım. Bu ay da TV kartları incelenmiş. Ancak Derginin 81. sayfasında FlyDVB Trio'da solda artıları eksileri yazılırken FM radyo eksi almış. Ya yok yada yetersizdir herhalde derken yazıda tam tersi "Ürün FM radyo yayınlarını da sisteminize başarı ile taşıyor." açıklaması var. Hangisine inanalım acaba?

SuCh
26-07-2007, 11:43   |  #2  
Taze Üye
6 mesaj

Radyo yayınları uydu üzerinden olduğu için o şekilde yazılmış.Ayrıca radyo dinlemek için bir eklentisi yok.Uydu üzerinden radyo dinleyebilirsin.

Borga-x
26-07-2007, 11:48   |  #3  
İlk Maestro
Teşekkür Sayısı: 2
11,767 mesaj

Uydu üzerinden Radyo yayınlarını alabliyorsun. Normal bildigimiz FM radyo frekansları değil bunlar.

uzmane
05-08-2007, 21:43   |  #4  
Taze Üye
2 mesaj

fly dvb trio kullanan biri olarak normal bildiğiniz radyoyu çok iyi bir şekilde dinliyorum. turanli internet sitesinde de görebilirsin bilgiyi :) bazı modellerinde olmayabilir ama bendeki modelinde var normal bildiğin FM radyo...

yoskned
23-09-2007, 20:43   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

bende yenı aldım urunu ancak kurulumda daha dogrusu kanal ayarlarında proglem yasıyorum. kanal sayısı 40 cıvarında cıkıyor.(radyolarla beraber) bunun tarama ayalarını gonderırsenız sevınırım .ılgınıze sımdıden tesekkurler