Fomatımı attım XP mi

muratfisne
10-07-2012, 18:16   |  #1  
muratfisne avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
124 mesaj

Arkadaşlar ben format attım Asus F3JR ye fakat arada kendi kendine explorer.exe hata veriyor ve 1-2 hatada geliyor saçma sapan bir ie 6 da site açılıyor fakat görüntelenmiyor çok saçma bir şeyler yazıyor ayrıca bu formattan öncede açılıyordu format atmadan önce herşeyi sildim hatta d ye bile biçimlendirme yaptım sonra tek lazım olan araştırma notlarımı rarlayıp d ye attım sonra c ye format attım XP yi ben orjinal yapmak istiyorum çünkü güncelleştirmeleri yapmıyor ayrıca ses ve ekran kartı driverlarını bir türlü yükleyemedim çok denedim farklı ve sağlam kaynaklardan kendi sitesinden asusun kendi sitesinden atinin bizim elimizdeki cd den ama olmuyor. Team Viewer den yardımcı olmak isteyen bir arkadaş varsa msn : [email]vatanbirdir@windowslive.com[/email] ve ya skype : can.taner4 eklesin arkadaşlar şuan açığım bekliyorum

Kapalı Hesap (221406)
10-07-2012, 19:03   |  #2  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
841 mesaj

bilgisayarını açtıktan sonra bios bilgilerini ve benzer bilgilerini veren siyah ekran uygulamasını görür görmez f5 hızlı hızlı bas / ve karşına çıkan menüden  '''  hata ayıklama modu '''nu  seç,,  bir süre sonra bu mod  işini bitirdikten sonra, tekrardan açılır açılmaz f5  ile bu menüye geri dön  / ve bu menüden busefer ''' ağ güvenliği ile güvenli mod ''  başlangıcıı seç  ve yeniden başladıktan sonra  bilgisayarını kontrol et bakalım düzelmişmi  ..