Forex Hakkında

yosemite
13-08-2012, 14:48   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

İşim için ayırdığım mesai dışında oldukça fazla mesaim artıyor. Gelir elde etmek için bunu kullanmak istiyorum. Forekste bu zamanı kullanmaya karar verdim ama biraz karışık bir iş. Hala kafamda net olmayan şeyler var. Yatırım konusunda aklımda birkaç yöntem var. Deneye yanıla bulurum artık nasıl para kaznılacağını. Ama firma seçimine gelince iş bu kadar kolay değil. Kolay kolay değiştirilemiyor. Firma sorunca söyleyen çok, destek fx hedefonline, integral menkul. Şikayet eden sadece ben değilim ama foreks firması seçimi gerçekten zor. Soracak, görüşünü alacak birilerini bulmak da aynı şekilde. Foreks kullanıcısı olanların yorumları bu yüzden çok değerli. Deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Serkan Karadaş
13-08-2012, 23:22   |  #2  
Serkan Karadaş avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 15
909 mesaj

Türkiye İş Bankasındaki yatırım hesabımı,telefonuma yüklediğim işcep uygulamasıyla ve  interaktif sistemle yönetebiliyorum.

alım satım işlemlerinde kesilen komisyon banka veya yatırım şirketlerine göre değişiyor ancak bu oran binde 1,2 olduğundan önemsemiyorum. canlı ekranı anadolubankın webborsam hizmetinden yararlanarak takip ediyorum. sadece hisse senetleri ile ilgilendiğim için bu bana yetiyor.

berkanbir
04-09-2020, 14:08   |  #3  
berkanbir avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 4
90 mesaj

Söz konusu para olduğunda kar ve zarar hususunda daha çok hassasiyet gösterilir. Avantajlı yönleriyle bilinen forexte de yatırımcı riskleri en aza indirerek kazancını artırmaya uğraşır. Fakat işler ters gittiğinde zarara uğramak da kaçınılmazdır.

Forexte bilmeniz gereken pek çok husus vardır. Hangi enstrümana ne kadar yatırdığınızı, beklentinizi ve kazandığınız ya da kaybettiğiniz miktarı belirlemeniz gerekir. Aşağıda, forex piyasasında kar – zarar hesabı konusunu tüm detaylarıyla inceledik; https://borsanasiloynanir.co/for ... sabi-nasil-yapilir/

yunus_098
06-06-2022, 01:51   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

Ruka FX ten yatırım yapan var mı forex konusunda, arkadaşım tavsiye etti baya memnun, buradan da sormak istedim ilgililere,