Format dan sonra pc düzeltememe sorunu

deni454
12-11-2011, 09:20   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3 mesaj

Pc Vürüs girmeden önce vürüslü vürüslü daha iyi çalışıyordu format attım orjinal Windows Xp Kurulu farmatı attık pc dahada sapıtdı Flash Adobe Devamlı hata veriyor İnternet expoler küllen hatalı sekmeyi kurtar diyip duruyor . Bazı çeşitli işlemler yaparken sayfalar kapanıyor java hata veriyor vs vs sistemin çalışmasını düzenleyen herşey birbirine çakışıyor pc kendini kitliyor ve kapıyor 7 gündür bu sorunlarla ugraşıyorum. Şimdiki sorunumda ne oyun yüklersem yüklim kabul etmiyor pc belli bir süre oynuyorum oyun bi yere gelince hata raporu çıkıyor reset atıyorum yine oyuna giriyorum bir süre daha oynuyorum bu sefer Ati ekran kartı ile hata raporu oluşturup çıkartıyor karşıma hatalar okadar çok ki bıkmadan 3 4 kez format atmışımdır Ne yapacagımı bilemiyorum. Yardım istiyorum Sagolun. Orjinal Windows yerine korsan kurdum orjinalden daha uzun ömürlü oldu 7 gün çalıştı sonra oda orjinal Windows gibi hatalar vermeye durdu tekrar orjinal Windows a geri döndüm tam düzeldi dedim formatdan sonra Birde ne olsun güncellemeler yapmamaya durdu bana verebileceginiz hertürlü yardım ve önerileri tavsiyeleri lütfen esirgemeyin sagolun...Biraz uzun oldu ama kusura bakmayın...

Buda güncelleme hatası ..

[url=http://bit.ly/c25MCx][/url]