Format Sorunu ACİL YARDIM LüTFeN!!!!

cursedkid
19-12-2007, 00:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Bilgisayarıma format atıyorum fakat format atarken harddiski silip biçimlendirirken ntsf ile biçimlendir dediğim zaman %100 oluyor fakat arkadasından yazı çıkıyor cisk hatalı veya cizilmiş olabilir sp2li başka bi cd takın ve tekrar deneyin die fakat aynı cd ile arkadasların pc lerine format attık sorun yok cd yi deiştirdim yinede olmadı :(  fakat çabuk biçimlendirince sorun vermiyor  bu seferde xp kurup kullanırken sorunlar verior tam ekran bişi açtığım zaman örneğin mozillanın simgesi msn simgesi gibi oluyor yani masaüstündeki simgeden 2 tane oluyor fakat işlevleri normal deli olum ne yapcamı bilmiyorum low lewel format önerdiler yazılanlara baktım kimse önermiyor bi çözüm üretebilicek varmı   Lütfen Yardımm

Şimdiden teşekkür ederim.

ozkn_91
19-12-2007, 10:02   |  #2  
Yeni Üye
27 mesaj

dostum çabuk biçimlendirden yap ama ondan önce biosunu çıkar 2 gün flan beklesin... bios kendine gelsin çünkü o ekranda 2 tane mozilla flan çıkması hep biosla alakalı... sen biosu çıkar ve 2 kalsın ondan sora da tak cdini babalar gibi formatını at
Dikkat!!!...
biosu çıkarınca bios ayarları deişio yane boot ayarları... yane first bootu cdrom yapıcaksın biosdan... yhoksa cdyi görmez bilgisayarın...sonra da işte at formatını bi sorun çıkarsa biz burdayız.. merak etme;);)

XxXDaRKoXxX
19-12-2007, 10:09   |  #3  
Yıllanmış Üye
3,720 mesaj

Cd sürücüleri farklı olabiliyor  
Başka Cd sürücüsü ile denesen bi kere kurmayı veya

Win cd sini koy sonra

Çalıştırdan --> sfc / scannow  
yap win i onarmayı dene