Format sorunu yardım!

blood2thechosen
12-11-2006, 10:22   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

arkadaşlar buraya daha yeni üye oldum umarım konuyu doğru yere açmışımdır,
P5WD2 955X asus anakartım,2.8 ghz dual core işlemcim,200gb sabit diskim var,xp pro servis pack2 yüklü pc yi toplayalı bir yılı geçti ve takdir edersinizki birçok şey yükledim kaldırdım  şu an bilgisayarım çalışıyor fakat format atıp pc'yi temizlemek istiyorum kaç defa denedik isede format atamıyorum sp2 ile ve sp3 ile denedim olmadı bir arkadaşım bootlu sp2 ile deneyelim dedi yine olmadı ne yapsak format atamıyorum lütfen yardım şimdiden teşekkür ediyorum yardımlarınız için,,,

viking20
12-11-2006, 11:47   |  #2  
viking20 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

http://www.pdfdergi.com

Adım adım Windows XP kurulum, XP kuruluş, Xp install, XP setup, XP sıfır kurulum, XP tekrar kurulum, Windows 98 üzerine XP kurmak, XP ile disk bölümleme, sabit diski bölmek, bilgisayarı formatlamak.
Yeni bir bilgisayara XP nasıl kurulur? Etkileşimli Windows XP kurulumunu izlemek için burayı tıklayın. Etkileşimli Windows XP videosunu bilgisayarınıza indirmek için burayı tıklayın.
Windows XP forumuna erişmek için burayı tıklayın.
------
XP kurma(görsel)

maalesef konuyu yanlış yere açmışsınız.
Windows XP'ye açmanız gerekiyordu.
-----
FORMAT NASIL ATILIR.

ARKADAŞLAR BEN İŞLETİM SİSTEMİ OLARAK XP PRO KULLANIYORUM.BİLGİSAYARIM ÇOK YAVAŞLADI FORMAT ATMAK İSTİYORUM.NASIL FORMAT ATABİLİRİM.YARDIMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER.
-----
not:PC' yi temizlemek için illaki format atmak şart değilki:{optimizasyon\temizlik konuları}

burayı okuyun ve uygulayın,kolay gelsin.
[hem bu programlar/araçlar heran elinizin altında hazır bulunmuş olacak, buvesile ile].
RegCure v1.0.0.43 (ilave olarak öneririm,ben lisanslı kullanıyorum).

Son Düzenleme: viking20 ~ 12 Kasım 2006 13:27