Formatlanmis bir HDD' yi kurtarmak?

jayjay
11-01-2007, 18:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
12 mesaj

Selamlar,

bana acil olarak formatlanmis bir HDD'i yeniden eski haline dönüstürebilecek bir program lazim.

Yanliz önemli olan HDD'yi direkt CD üzerinden kurtarabilme özelligi olmasi lazim.

Örnegin O&O Rescue Box veyatta GetData Recover My Files "Datenrettung PRO" gibi. Almanca dil secenegi olursa benim acimdan daha iyi olur Göz kırpma

Bu programlar HDD formatlanmis olsa bile kendi CD si üzerinden verileri kurtarabiliyor.

Tabiiki alternativler varsa onlarada acigim.

Selamlar

kuralcı
11-01-2007, 18:38   |  #2  
Taze Üye
1 mesaj

meraba sakin ol

genco85
11-01-2007, 19:15   |  #3  
genco85 avatarı
Yeni Üye
44 mesaj

chip 2006 cdlerinin birinde böyle bir program vardı ama hangisinde oldugunu hatırlayamadım

cell-o
11-01-2007, 21:30   |  #4  
Yıllanmış Üye
843 mesaj

http://www.ntfs.com/products.htm buradaki programıda deneyebilirsiniz.

kolay gelsin.

jayjay
14-01-2007, 01:55   |  #5  
OP Taze Üye
12 mesaj

cell-o
http://www.ntfs.com/products.htm buradaki programıda deneyebilirsiniz.

kolay gelsin.

Merhabalar,

değişik bir program ile verileri kurtardım sayılır. Programın adı O&O RescueBox.

Yanlız şöyle birşey var.. bulunan dosyalar önceden olduğu gibi yerine kopyalanmadı, önceden benim belirlediğim bir dosyaya bütün bulunan dosyalar program tarafından otomatik olarak kayıt edildi, C bölümünden bulunanların, daha doğrusu geri getirebilinenlerin toplam hacmi 7,65 GB.

Benim HDD şöyle bölünmüş durumda; C bölümünde WinXP ve yüklenen programların bir kısmı duruyor. D bölümünde ise Programlar var, bütün yüklediğim programlar buraya yükleniyor, buraya kayıt etmeme rağmen WinXP yüklenen programların bir bölümünü C bölümüne kayıt ediyor ve bunun içinde D' de bulunan bir çok program bunun için şu an çalışmıyor.

D bölümünde bulunan programların çalışması için hangi dosyaları nereye kopyalamam lazım?

Ve birde Outlook Express' de posta Internet hesaplarımı nasıl geri getirebilirim? ve bu dosyaların uzantıları WinXP' de nedir?

Saygılarımlar