formlarda acilen degiştirlmesi gerekenler

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
theironman
31-12-2005, 10:43   |  #26  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

peşin hükümlü olmak mı :) sen kaç zamandır bu forumdasın arkadaşım? herhalde bunca zamanki gözlemlerimiz oldu da böyle konuşuyoruz!

SeRBoY_WHiTe
04-01-2006, 16:15   |  #27  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
390 mesaj

Profilime bakarak kaç zamandır burada olduğumu görebilirsin!
Gözlemlerinde ise yanılabileceğini sana ifade etmeye çalışıyorum. Burda ne tür bir istatistik yapıyorsun ki gelecek hakkında böyle peşin bir hükümde bulunuyorsun??? Ayrıca şahsıma yaptığın bu lakayt yorum ve ifade şeklin çok çirkin!!!...

Son Düzenleme: SeRBoY_WHiTe ~ 05 Ocak 2006 10:34
tonic
05-01-2006, 23:46   |  #28  
Yıllanmış Üye
1,220 mesaj

bende elvis gibi düşünüyorum SeRBoY_WHiTe. çünkü onun gördüklerinin birazını bende gördüm. öyle düşünüyor çünkü daha önce yaşananlar var...

karamurat
09-01-2006, 06:30   |  #29  
Yıllanmış Üye
408 mesaj

ben yeni üye değilim .Ne zamandan beri forma üye olduğumuz veya üyelik başlangıç tarihimiz de kullanıcı adımız altına yazsın.
illa kendimizi formda belli edelim diye mesaj mı kasmamız gerek

karamurat
09-01-2006, 07:00   |  #30  
Yıllanmış Üye
408 mesaj
alıntı:
Gönderen : oyunlarslideşov

ELVİS32 NEDEN BU KADAR UMUTSUZSUN BAKALIM ŞUBATIN SONUNA KADAR MÜHLET VERELİM EGER

OLMAZSA DEGİŞMEZSE BİRŞEYLER İSYAN EDERİZ HEP BİRLİKTE

Eskiler anlar dostum.
Elvis32 selamlar

theironman
09-01-2006, 22:01   |  #31  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
alıntı:
Gönderen : SeRBoY_WHiTe

Profilime bakarak kaç zamandır burada olduğumu görebilirsin!
Gözlemlerinde ise yanılabileceğini sana ifade etmeye çalışıyorum. Burda ne tür bir istatistik yapıyorsun ki gelecek hakkında böyle peşin bir hükümde bulunuyorsun??? Ayrıca şahsıma yaptığın bu lakayt yorum ve ifade şeklin çok çirkin!!!...

bana sakın kime nasıl davranacağımı öğretmeye kalkma! Kimseye lakayt davrandığım yok, herkes burada beni çok iyi tanır, buranın eskilerindenim, eğer  hitap şeklimi beğenmediysen bunu özel yolla belirt, forumda nasıl davranılacağından bile haberin yok! kişisel polemikler senin gibiler yüzünden çıkıyor, neyse bu konuyu uzatmayacağım yoksa senden farkım kalmıyor gördüğün gibi.

Karamurat arkadaşım bir konuda haklısın, biz katılımcı eski üyeler de olsak yeni üyeler bunun farkında değil, bizim forumda elbetteki bir ağırlığımız var, bunu kimse inkar edemez ama chip'in yaptığı burada çok yanlış, ben yöneticilerden mesaj sayısı değilse bile üye kayıt tarihlerinin avatarların altında olmasını talep ediyorum, madem her mesajımız titizlikle okunuyor, bu konuya da bir eğinilsin.

Selçuk İslamoğlu
10-01-2006, 02:55   |  #32  
Selçuk İslamoğlu avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 73
4,133 mesaj

Bu konuyu kişisel tartışmalara girildiği üzere kapatıyorum. Forumdaki değişiklikler belli. Şubat 2006 içinde CHIP sitesi ve forumlar yenileniyor. Değişikliklerin nasıl bir şekilde olacağını görmek isteyen arkadaşlar LEVEL forumlarındaki değişiklerden takip edebilirler.

Herkese iyi günler, iyi bayramlar...

NOT: Burada olacak, olmayacak gibi bir tartışma yapılmıyor. Eğer her mesajınızda karamsarlığınızı diğerlerini etkileyecek şekilde, istemeden de olsa yıkıcı olarak kullanacaksanız, lütfen mesaj atmayın.