Forum kuralları yeterli mi?

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
TuncaBozkurt
09-07-2008, 19:28   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4,805 mesaj

Yakın zamanda açılan CHIP Online Blog altında her kullanıcı ön inceleme yapılmaksızın istediğini blog sayfalarına yazabiliyor. Site içerisinde forum kuralları var. Fakat forum ile blog CHIP Online altındaki ayrı hizmetler olduğu için forum kurallarının blog için doğrudan bağlayıcılığı yok. Ayrıca da haberlere, makalelere, blog yazılarına yapılan yorumlar için de herhangi bir kural yok. Tüm bunlar için ya ayrı ayrı, ya da hepsini kapsayacak şekilde bir kurallar bütünü oluşturulmalı.

Bir de sorum olacak: Blog sayfalarında kurallara aykırı bir durum görüldüğünde moderator'ler de müdahale edebiliyor mu, yoksa sadece administrator'lar mı müdahale edebiliyor?

ersinbakar
09-07-2008, 19:54   |  #2  
Yıllanmış Üye
1,253 mesaj

olmaz özgürlük venenşey var değilmi her yerde hepimizin hakkı var ki en fazla istesekde ne kadar şey yapabiliyoruz ki bence biraz saçma konu kusuruma bakma ama öyle biz bir aile ortamıysak arkadaşım benim odama tabi gelebilmeli

TuncaBozkurt
10-07-2008, 11:53   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
ersinbakar
olmaz özgürlük venenşey var değilmi her yerde hepimizin hakkı var ki en fazla istesekde ne kadar şey yapabiliyoruz ki bence biraz saçma konu kusuruma bakma ama öyle biz bir aile ortamıysak arkadaşım benim odama tabi gelebilmeli
Pek anlayamadım. Kalınlaştırdığım yerde ne anlattığınızı açıklayabilir misiniz?

Bu arada eğer haber yorumları için kural konulması isteğimden söz ediyorsanız; sonuçta haberlere yapılan yorumlar bir kontrolden geçiyor. Bu kontrol sonucunda onaylanmayan yorumlar yayınlanmıyor. Bu onay işleminde göz önüne alınan kriterlerin bize bildirilmesi daha uygun olmaz mı? Yorumlara konulacak kurallar olarak bunu anlatmaya çalışmıştım.

Son Düzenleme: TuncaBozkurt ~ 10 Temmuz 2008 11:56