Forumdan ayrılıyorum Allah yolunuzu açık etsin.

cinar844
30-06-2011, 22:15   |  #26  
cinar844 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
625 mesaj

kal kardeşim yaşın kaç olursa olsun önemli olan kişiliktir belliki sen bir şeye kızmışsın darılmışsın bu senin karakter sahibi olduğunu gösterir ama pireye kızıpta yorganı yakma uzlaşmacı olmaya çalışalım kardeşim

rap1997
30-06-2011, 22:19   |  #27  
rap1997 avatarı
Yıllanmış Üye
737 mesaj
Alıntı: CasperTweti  
Bakıyorum da yazılara hep yaşın gerektiği şekilde . Akıl yaşta değil baştadır lafınız yerden göğe kadar doğrudur. Davranışlarınız için ise bakıyorum çocuksu. Ya arkadaş gideceksen git gölge etme yeter yalvaranlara da bakıyorum akranlarınız. Yani hayat tecrübeniz sözü edilen yaşta. Bilginiz benden üstte diyeceğim yok. Gençsiniz ve sizler yarının deneyimli ve bilgili olacak bireyleri potansiyelindesiniz. Genç kişiler demek deneyime açık olan ve cesaretli olanlardır bence.
Siz gidince burası ya da dünya yıkılacak değil. Sizler gidince sizlerden daha bilgili, tartışmasını da bilen nice gençler vardır; bunu unutmayın ve trip atmayın.
Sizler gençsiniz ve bilgileriniz var bunları kullanmayı deneyin ve bir yerlere gelerek kendinizi kanıtlayın. Polemiklere girerek değil. Yazmak için değil yardımcı olmak için yazın... Kalın sağlıcakla yurdumun alıngan gençleri...
mesela bunun gibi kişiliksiz olma :@

CasperTweti
01-07-2011, 00:16   |  #28  
CasperTweti avatarı
Yıllanmış Üye
158 mesaj

Kişilik ağlamaksa sizin olsun baltalar başka sap bulur. Ben polemiğe gerek olmadığını anlatmaya çalışıyorum, anlayana. Belki ilerde anlarsınız. Bunlarla uğraşıp cevap yazacağınıza baltalar dolu ormanda sap olun derim. Ben düşüncelerimi yazdım ve eleştirdim. Eleştiriye açık olamıyorsanız yazmayın. Bir de şahsıma yönelik savcılığa verebileceğim laflardan da uzak durun. Sen rap1997 nerden biliyorsun benim kim olduğumu da sataşıyorsun. Özgür platform demek insanlara kişiliksiz gibi laflar mı etmek. Benim yazılarımı sakin kafa ile okuyup yorumlarsanız yazdıklarım ortayadır. Anlayışım yarası olan gocunur ve kem söz sahibinindir. Yurdumun alıngan insanları...
Cevap hakkı doğurtmayın ki bir daha yazmayayım.
Konuyu açan kardeş tekrar belirtiyorum pes edeceksen de etmeyeceksen de sen bilirsin. Hayat daha nelerle dolu biliyor musun. Hayat acımasızdır ve bu dünya kalana git, gidene kal demez. Sadece sen bilirsin kendi derdini gerisi yalandır. Dünya duygusal değildir hiçbir zaman. Öleni içine alır ve ağlamaz. Kalanlar da bir gün gelir acını unutur. Hayat hep devam edecektir. Yazılanlar çizilenler sizin fikirlerinize ters geliyorsa aksini savunun ama saldırmayın. Ben dikkat ederseniz genel olanlardan bahsettim. Konuşmasını bilmeyen varsa da yazsın ama dava açarsam şaşırmasın. Saldırı olmadan fikrinizi savunursanız düşünen genç olduğunuzu gösterirsiniz. Saldırı yapanlar ise çoğunlukla bir fikri savunacak kelime bulamamasındandır. Türkçeyi kullanayanlar tek kelime yazamayanlar genel de bir iki kelime dağarcığı ile saldırı yaparlar. Sizler onlardan değilsiniz, bu çok açık...Siz evinizdeki PClere hükmeden kişilersiniz. Bırakın bu polemiği... 

Kapalı Hesap (203105)
01-07-2011, 09:06   |  #29  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 4
4,414 mesaj
Bakıyorum da yazılara hep yaşın gerektiği şekilde . Akıl yaşta değil baştadır lafınız yerden göğe kadar doğrudur. Davranışlarınız için ise bakıyorum çocuksu. Ya arkadaş gideceksen git gölge etme yeter yalvaranlara da bakıyorum akranlarınız. Yani hayat tecrübeniz sözü edilen yaşta. Bilginiz benden üstte diyeceğim yok. Gençsiniz ve sizler yarının deneyimli ve bilgili olacak bireyleri potansiyelindesiniz. Genç kişiler demek deneyime açık olan ve cesaretli olanlardır bence.
Siz gidince burası ya da dünya yıkılacak değil. Sizler gidince sizlerden daha bilgili, tartışmasını da bilen nice gençler vardır; bunu unutmayın ve trip atmayın.
Sizler gençsiniz ve bilgileriniz var bunları kullanmayı deneyin ve bir yerlere gelerek kendinizi kanıtlayın. Polemiklere girerek değil. Yazmak için değil yardımcı olmak için yazın... Kalın sağlıcakla yurdumun alıngan gençleri...
tamam abicim senin bizim gibi çocuk çoluğun yanında ne işin var biz kendi çapımızda çocukça muhabbed ediyoruz sen bizim erkanımız değilsin ve bize de nasihat vermene gerek yok kimse nasihat dilenmedi sen bizden yaş ça büyüksün zaten seninde dediğin gibi düşüncelerimiz farklı

melen
01-07-2011, 20:52   |  #30  
melen avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
3,638 mesaj

Hacı sakin tamam ya Osman abi kilitle yanlış anlaşılmalar var bak Allah aşkına kilitle sil konuyu kilitle ya.

Semih Özyurt
01-07-2011, 21:31   |  #31  
Semih Özyurt avatarı
Yıllanmış Üye
2,749 mesaj

dostum gecen sene rutbelerin hepsi kaldırıldı

melen
01-07-2011, 22:13   |  #32  
melen avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,638 mesaj

Tamam rütbeyle ilgili bir şey demiyorum ki ben?

Erşah
02-07-2011, 10:57   |  #33  
Erşah avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 11
2,183 mesaj
Kişilik ağlamaksa sizin olsun baltalar başka sap bulur. Ben polemiğe gerek olmadığını anlatmaya çalışıyorum, anlayana. Belki ilerde anlarsınız. Bunlarla uğraşıp cevap yazacağınıza baltalar dolu ormanda sap olun derim. Ben düşüncelerimi yazdım ve eleştirdim. Eleştiriye açık olamıyorsanız yazmayın. Bir de şahsıma yönelik savcılığa verebileceğim laflardan da uzak durun. Sen rap1997 nerden biliyorsun benim kim olduğumu da sataşıyorsun. Özgür platform demek insanlara kişiliksiz gibi laflar mı etmek. Benim yazılarımı sakin kafa ile okuyup yorumlarsanız yazdıklarım ortayadır. Anlayışım yarası olan gocunur ve kem söz sahibinindir. Yurdumun alıngan insanları...
Cevap hakkı doğurtmayın ki bir daha yazmayayım.
Konuyu açan kardeş tekrar belirtiyorum pes edeceksen de etmeyeceksen de sen bilirsin. Hayat daha nelerle dolu biliyor musun. Hayat acımasızdır ve bu dünya kalana git, gidene kal demez. Sadece sen bilirsin kendi derdini gerisi yalandır. Dünya duygusal değildir hiçbir zaman. Öleni içine alır ve ağlamaz. Kalanlar da bir gün gelir acını unutur. Hayat hep devam edecektir. Yazılanlar çizilenler sizin fikirlerinize ters geliyorsa aksini savunun ama saldırmayın. Ben dikkat ederseniz genel olanlardan bahsettim. Konuşmasını bilmeyen varsa da yazsın ama dava açarsam şaşırmasın. Saldırı olmadan fikrinizi savunursanız düşünen genç olduğunuzu gösterirsiniz. Saldırı yapanlar ise çoğunlukla bir fikri savunacak kelime bulamamasındandır. Türkçeyi kullanayanlar tek kelime yazamayanlar genel de bir iki kelime dağarcığı ile saldırı yaparlar. Sizler onlardan değilsiniz, bu çok açık...Siz evinizdeki PClere hükmeden kişilersiniz. Bırakın bu polemiği... 
Size sadece bir şey sormak istiyorum.. Çok mu zekisiniz ? Eğer Türkçe'yi çok güzel kullanıyorsanız bana bir makalenizi yollayabilir misiniz? Bakın ben bu forumda hiç bir zaman üslubumu bozmadım.Haksızlığa uğrayanların arkasında oldum.Bir kaç denetmen arkadaş yardımıyla çok kişiyi banlattım... Kavga etmek sorunu çözmez ve de birilerinide aşalamak sorunu çözmez.Yaşınız isterse 120 olsun ,İsterseniz dünyanın en zeki insanı olun, benim karşımda bir "HİÇ" siniz.Burada şu an yazdıklarınızı gördükten sonra sizden hiçbir şey olmayacağını anladım.Sakın bana hayat dersi vermeye kalkmayın.Çok şey yaşadım.Çok şey gördüm.Çok acılar çektim.. Çok sorunlar gördüm.Neyin yanlış neyin doğru olduğunu çok iyi bilirim.Bu forumda kimseye ne acırım ne de aşalarım.Buradaki arkadaş sorununu dile getirmiş.İnsanların nasıl olduğunu göstermiş.Sizin dediğiniz gibi çok kaliteli insanlar üye olmuyor siteye. Mesela günde ortalama 50 kişi chip online'a üye oluyor.Fakat hiç biri ne bir kouda yardımcı oluyor ne de  açtığı mesajda doğru düzgün bir Türkçe kullanıyor.Buradaki arkadaş gibi "İNSAN" neredeyse ayda bir üye oluyor.Sonra bir takım insanlar aşalıyor e o kişi forumda bi daha dönmemek üzere uzaklaşıyor.Lütfen böyle davranmayın.Bu forum bence Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi.İnsanlar burada sorunlarının çözümlerini çoğu kez %100 olarak buluyor... 

CapanQGLU
02-07-2011, 18:47   |  #34  
CapanQGLU avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,511 mesaj

Bunları takıp, tatlı canını sıkma, olduğu kadarıyla herkese... Keyfine bak.

melen
02-07-2011, 19:28   |  #35  
melen avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,638 mesaj

Tamam hacı uzatmayalım ya.Kahkaha

loseface
05-07-2011, 18:58   |  #36  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
1,757 mesaj

Biraz yaşına göre davranırsan karşıdaki insanlarda ona göre davranır.Tamam hacı uzatmayalım diyorsun yukarıda sana cevap yazanlar senden en az 6-7 yaş büyük insanlar.Birde çok iyi hatırlıyorum forumun ortasında ona buna küfür edende sendin.Bilgili olabilirsin ancak genel olarak ukalaca davrandığında ortada , ukalaca davranıyorsun çünkü bir şey bildiğini sanıyorsun ama hiç bir şey bilmediğini bilmiyorsun.

technomistic
06-07-2011, 13:19   |  #37  
technomistic avatarı
Yıllanmış Üye
3,520 mesaj
Alıntı: loseface  
Biraz yaşına göre davranırsan karşıdaki insanlarda ona göre davranır.Tamam hacı uzatmayalım diyorsun yukarıda sana cevap yazanlar senden en az 6-7 yaş büyük insanlar.Birde çok iyi hatırlıyorum forumun ortasında ona buna küfür edende sendin.Bilgili olabilirsin ancak genel olarak ukalaca davrandığında ortada , ukalaca davranıyorsun çünkü bir şey bildiğini sanıyorsun ama hiç bir şey bilmediğini bilmiyorsun.

doğru söylüyorsunuz . bu ne gercekten ya.

melen
06-07-2011, 19:49   |  #38  
melen avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,638 mesaj

Alıntı: daninini15  

doğru söylüyorsunuz . bu ne gercekten ya.

Tamam siz kavga istiyorsunuz. Devam edelim. Ben kime küfür etmişim? Ayrıca lâfınızı bilin de konuşun, yaşım küçük diye bu postuma hemen saygısızlık damgası yapıştırmayın. Ukalâlık benim en nefret ettiğim şeydir; siz çok şey biliyorsunuz değil mi???

Son Düzenleme: melen ~ 06 Temmuz 2011 19:51
loseface
06-07-2011, 21:07   |  #39  
loseface avatarı
Yıllanmış Üye
1,757 mesaj
Alıntı: HP-Tubos Melen  

Tamam siz kavga istiyorsunuz. Devam edelim. Ben kime küfür etmişim? Ayrıca lâfınızı bilin de konuşun, yaşım küçük diye bu postuma hemen saygısızlık damgası yapıştırmayın. Ukalâlık benim en nefret ettiğim şeydir; siz çok şey biliyorsunuz değil mi???

Yukarıda neyse hacı yazmışsın sonra ben ukalalıktan nefret ederim diyorsun kendi kendinle çelişiyorsun.Bana msnde küfür ettiğini çok iyi hatırlamakla forumdada özel mesajdan ettiğini hatta forumda konu içerisindede küfür ettiğini hatırlıyorum.Ben bilgiliyim demedim zaten sen yukarıdaki postlarında bilgili olduğunu söylemişsin onun için o cevapları yazdım.

melen
06-07-2011, 21:12   |  #40  
melen avatarı
OP Yıllanmış Üye
3,638 mesaj

Yukarıda neyse hacı yazmışsın sonra ben ukalalıktan nefret ederim diyorsun kendi kendinle çelişiyorsun.Bana msnde küfür ettiğini çok iyi hatırlamakla forumdada özel mesajdan ettiğini hatta forumda konu içerisindede küfür ettiğini hatırlıyorum.Ben bilgiliyim demedim zaten sen yukarıdaki postlarında bilgili olduğunu söylemişsin onun için o cevapları yazdım.

Şu anda MSN'de bile ekli değilsiniz... Hacının kullanım yerini ve amacını anlayıp da karalamanızı yapın. Tamam ben bilgili değilim, malım siz öyle görün. Diyecek söz bulamıyorum size. Ettiğim o küfürü de bana saldırı düzenlediyseniz söylemişimdir kesin. Eğer öyle bir şey yaptıysam özür dilerim, sürçi lisan ettiysem. Bi daha da yazmıyorum bu konuya istediğiniz kadar arkamdan bıçaklayabilirsiniz. Gülümseme

Son Düzenleme: melen ~ 06 Temmuz 2011 21:16
CasperTweti
23-07-2011, 17:40   |  #41  
CasperTweti avatarı
Yıllanmış Üye
158 mesaj
Alıntı: Erşah  
Size sadece bir şey sormak istiyorum.. Çok mu zekisiniz ? Eğer Türkçe'yi çok güzel kullanıyorsanız bana bir makalenizi yollayabilir misiniz? Bakın ben bu forumda hiç bir zaman üslubumu bozmadım.Haksızlığa uğrayanların arkasında oldum.Bir kaç denetmen arkadaş yardımıyla çok kişiyi banlattım... Kavga etmek sorunu çözmez ve de birilerinide aşalamak sorunu çözmez.Yaşınız isterse 120 olsun ,İsterseniz dünyanın en zeki insanı olun, benim karşımda bir "HİÇ" siniz.Burada şu an yazdıklarınızı gördükten sonra sizden hiçbir şey olmayacağını anladım.Sakın bana hayat dersi vermeye kalkmayın.Çok şey yaşadım.Çok şey gördüm.Çok acılar çektim.. Çok sorunlar gördüm.Neyin yanlış neyin doğru olduğunu çok iyi bilirim.Bu forumda kimseye ne acırım ne de aşalarım.Buradaki arkadaş sorununu dile getirmiş.İnsanların nasıl olduğunu göstermiş.Sizin dediğiniz gibi çok kaliteli insanlar üye olmuyor siteye. Mesela günde ortalama 50 kişi chip online'a üye oluyor.Fakat hiç biri ne bir kouda yardımcı oluyor ne de  açtığı mesajda doğru düzgün bir Türkçe kullanıyor.Buradaki arkadaş gibi "İNSAN" neredeyse ayda bir üye oluyor.Sonra bir takım insanlar aşalıyor e o kişi forumda bi daha dönmemek üzere uzaklaşıyor.Lütfen böyle davranmayın.Bu forum bence Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi.İnsanlar burada sorunlarının çözümlerini çoğu kez %100 olarak buluyor... 
Sayın Erşah burası özgür olduğu kadar hakaret ve hava atma platformu değil. Bunu hepimiz de biliyoruz. Benim zeki olup olmadığım sizi ilgilendirmediği aşikardır. Çünkü ne ben sizin için yaşıyorum ne de siz benim için yaşıyorsunuz. Yazdıklarımı da kişiler kendi zekaları ölçüsünde yorumlayacaklardır. Üslubunu bozmayan biri iseniz neden "HİÇ" siniz ve "sizden bir şey olmaz" diye yazıyorsunuz. Dikkat edin ve yazdıklarımı tekrar tekrar okuyun bir saldırım olmadığını göreceksiniz. Zaten dengesiz ve yanlış yazılanlar sahibine döner. Atalarımız bunu "kem söz sahibine aittir" diyerek bir cümle ile özetlemişlerdir.
Diğer bir konu da benim sizin gibi hiç denetmen arkadaşım yok, onun için öyle havada atamıyorum. Yazdıklarım sonucunda hakaret, terbiyesizlik, gurur kırmak, argo konuşmak, Türkçe'yi kötü kullanmak, yalanlar yazmak gibi suç unsurları varsa denetmen arkadaşlarınız banlasınlar. Chip.com.tr nin sahibi olacak değilim ya kişiliğimden taviz vereyim.

Batuhan Karsan 26
24-07-2011, 09:33   |  #42  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 62
2,471 mesaj

Tamam tartışma yaratmayın.Ama bu arada CasperTweti önce yazına bakıp utanıp sonra yanıt versen bu forumda bozulmazdı.

adem-t
24-07-2011, 12:34   |  #43  
Yıllanmış Üye
793 mesaj
Alıntı: Batuhan Karsan 26  
Tamam tartışma yaratmayın.Ama bu arada CasperTweti önce yazına bakıp utanıp sonra yanıt versen bu forumda bozulmazdı.
Kardeşim yaratmak Allah'a mahsustur lütfen biraz dikkat edelim..

CasperTweti
28-07-2011, 16:30   |  #44  
CasperTweti avatarı
Yıllanmış Üye
158 mesaj
Alıntı: Batuhan Karsan 26  
Tartışmayı burada kesmek istiyorsanız adıma yazmayın. Adıma yazıldığı sürece ben de yazarım. Eğer bana itafen değil de ortaya fikirlerini atarsanız cevap vermem. Yazdıklarımın Türkçe anlaşılır olduğunu düşünüyorum. Sen yorumlayamıyorsan dostlarına yorumlat ya da birkaç sefer oku ve utanılacak satırlarımı göster tüm forum paylaşanlarına.

okinkurt
29-07-2011, 01:33   |  #45  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj

5 sayfa yorumu okucam diye gözlerim mafoldu ya ::D
dostum biri küfür ediyo yaşınla ilgili aşşağılama yapıyosa şikayet edip gec uğraşma değmez gerci chipte adminler şikayetleri gec dikkate alıyolar ama sonunda gereği yapılıyor bir 2 su kurnazı için forumdan cıkmaya değmez bu arada yorumlara baktım iş konudan başka yöne sen ben meselesine dönmüş ufaktan sofra altından sopa gösterenlerde var :D gereksiz tartısmalar bunlar bu arada ortada duygu sömürüsü yok arkadaş bi maduriyetini belirtmiş tartısmayı uzatmamak için nick kullanmıycam cok bilmişlik iyi bişey degildir cok bildigini sanmakta öyle bırakın bunları dalın foruma eğlenmek varken üzülmek niye :D