fotoğraf makinesindeki resimleri pc ye atma

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
heycem
11-11-2005, 19:19   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

slm arkdaşlar.elime her gün hemen hemen digital fotoğraf makinesi geliyor.ve yazılımları olmuyor genelde.yani gelirken cd sini falan getirmiyorlar.bunn için herhangi bir program varmı.yani bi program normal olarak.makinedeki resimleri pc ye atmak için.

adrenalin
12-11-2005, 21:28   |  #2  
Taze Üye
11 mesaj

dostum bunun için bir prg icat edilmedi bildiğim kadarıyla.ama tüm makinelerde resmi önizleme konumu var yani düğmesini veya ayarını resim çekme moduna getirmeden resim önizleme moduna getir ve usb den pc ye bağla büyük çoğunlukla onu flash disk olarak görecek ve ordan resimleri kopyala yapıştır yapabilirsin.tabii bu tüm makineler için kati bir çözüm olmayabilir.

sehrikalp
12-11-2005, 21:53   |  #3  
Yıllanmış Üye
543 mesaj

19 in 1 veya 15 in 1 ya da 14 in 1 olarak piyasada çok ucuz card readerler (kart okuyucular) mevcut. Bunlardan bir tane al rahat et. 25-50 YTL civarında fiyatları var. Hem program yüklemekle de uğraşmazsın hem de kablolarla falan uğraşmazsın. Müşterinizin fotoğraf makinasını getirmesine bile gerek yok, kartı getirsin sadece yeter. Kolay gelsin. Mesela ben bunu kullanıyorum: http://www.hepsiburada.com/department.aspx?CategoryID=87495

PaNDeMoNiuM
04-12-2005, 21:36   |  #4  
Yeni Üye
32 mesaj

Benim dijital makinede önizleme moduna geçmeye gerek kalmadan kabloyu taktığında çıkarılabilir harddisk olarak makineyi xp görüyor.Kopyala yapıştır yaparsın..Kayserideki hiçbir fotoğrafçıda öyle yazılım yok;hepsi bu yöntemi kullanio...