fotoğraflarımı görüntüleyemiyorum acılll yardımm

tufan.sezer
21-12-2008, 16:49   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
14 mesaj

Merhaba arkadaşlar yeni bi kullanıcıyım ve bazı sorunlar yaşıyorum şu anda.2 gün önce nasıl yaptım bilmiyorum ama bilgisayarım klasörünün görünümünü bozdum.Yani şöyle anlatayım,en üstteki bilgisayarım klasörünü tıklayınca sol kösede sık kullanılan bağlantılar vardır.sonra en üstte dvd sürücü görünür,onun altında recovery,recovery altında da c ve f olarak ayrılmış sabit disklerim görülüyodu.hepsinin arasında bi çizg vardı yani.artık o görüntü gitti ve bu dediklerim küçük simgeler olarak alt alta sıralandılar.ve sağ köşede ön izlenecek dosya seçin diye bi kısım açıldı.lütfen bunu eski haline getirmeme yardım edin uğraştım ama bulamıyorum.
  Bir diğer sorun ise fotograflarımı görüntüleyemiyorum.yani önceden klasöre girince hepsini açık olarak görüyodum şimdi mavi bi şablon olarak görülüyo hepsi.yani aradığım fotoyu bulmak zor oluyor.hatta vistada klasörlerde bile açmadan minik olarak fotoları görüyodum.klasör üzerinde duruyolardı.bu mavi simge de ne oluyo ben resimlerimi açık olarak görmek istiyorum.

Arkadaşlar umarım derdimi anlatabildim ve siz değerli kullanıcılardan yardım istiyorum.lütfen en kısa sürede cevaplarsanız sevinirim...şimdiden sağolun

h@y@let
21-12-2008, 17:20   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
887 mesaj

bilgisayara gir görünümler bölümünden döşemeleri seç daha sonra sağ tıkla boşta ve gruplandırma ölçütü olarak tür ü işaretle.

ayrıca düzenle menüsünden yerleşimi tıklayarak yerleşimide ayarlayabilirsin.

Son Düzenleme: h@y@let ~ 21 Aralık 2008 17:23
tufan.sezer
21-12-2008, 22:45   |  #3  
OP Taze Üye
14 mesaj

teşekkürler dostum ya tamam sayılır halletim.ancak klasördeki resilerimi mavi bi şablon olarak görüyorum onu nasıl düzeltebiliriz?yani daha net olursa klasörü açınca resimlerimin neler olduğunu görmek istiyorum.resimlerim mavi bi şablon olarak duruyor istediğim resmi bulmak için hepsini tek tek açmak zorunda kalıyorum.lütfen klasör yerlesiminde ve klasör kapağında fotoğraflarımı nasıl görünür hale getiririm yardımcı olursanız sevinirim.şimdiden çok teşekkür ederim.

h@y@let
21-12-2008, 22:56   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
887 mesaj

görünümden büyük simgeleri seç resimlerin olduğu dosyada

tufan.sezer
21-12-2008, 23:34   |  #5  
OP Taze Üye
14 mesaj

yok olmuyo dostum ya denedim onları zaten.ben anlatamadım galiba arkadaşlar

luqqa
22-12-2008, 16:51   |  #6  
luqqa avatarı
Yıllanmış Üye
332 mesaj

yine sağ tıklayarak yığın oluşturma menusunden yok u seçerseniz klasor olarak görünmeye ve iççindeki resimleri göstermeye başlayacaktır

tufan.sezer
22-12-2008, 19:50   |  #7  
OP Taze Üye
14 mesaj

yardımlarınız için teşekkürler arkadaşlar sorunu Microsoft Türkiye'yi arayarak çözdüm.şöyle anlatayım:denetim masasına girip klasik görünümü seçiyoruz(vista kullanıcıları için).buradan klasör seçeneklerine giriyoruz,görünümü tıklıyoruz.buradan da varsayılanı yükle diyoruz sonra da yukarıda yer alan klasörleri sıfırla menüsüne tıklıyoruz.uygula diyoruz ve herşey eskisi gibi görünür hale geliyor.
bilgilerinize sunarım kıymetli arkadaşlar.