fps oyun lazım

mali001
27-04-2013, 23:04   |  #1  
OP Üye
Teşekkür Sayısı: 2
50 mesaj

fps aksiyon tarzı bi oyun lzm arkadaşlkar bbilgsayarım şöyle

amd atlhon 62x2 dual core processor 2.70 ghz

4 gb ram

nvide geforce 9800 gt

dead man
27-04-2013, 23:31   |  #2  
dead man avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 12
1,341 mesaj

online ise pointblank , wolfteam , s2 
singlemod/storymod ise cod serisinden biri ama black ops değil Kahkaha

WhiteDoGG
01-05-2013, 21:43   |  #3  
WhiteDoGG avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 4
165 mesaj

Call of Duty 4: Modern Warfare
XFire ile bunu online oynayabilirsin.
Tabi önce oyunun 1.6 ve 1.7 patch'ini yüklemen sonrada XFire indirip kayıt olman gerek.
Punk Buster da kurulu olmalı.
Eğer oyunda sorun yaşarsan punk buster ile ilgili hatalar verirse ki çok sık karşılaşılır.
Punk Buster'ın sitesinden punk buster'i güncelleyebilirsin düzelmesse punk buster'ı yine siteden bi setup indirerek onarabilirsin.
Ben 5 yıldır oynuyorum gerçekten Counter Strike ve benzeri oyunlar bunun yanında hiç kalır.

Call of Duty'nin yeni oyunlarınıda online oynayabilirsin fakat onlarda key istiyor yani orginal oyun alman gerekicek :D

bisterselim
03-05-2013, 22:18   |  #4  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
6 mesaj

bioshock infinity.. 80 üzerinde ödül almış bi oyun ve rekor kırmış pazarlamasıyla bir numara FPS. ama ben sevmedim.

murat32nba
05-05-2013, 13:15   |  #5  
murat32nba avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
527 mesaj

Team Fortress 2:  http://store.steampowered.com/app/440/

herifz
18-05-2013, 10:00   |  #6  
Üye
73 mesaj

Farklı ve özgün bir MMOFPS arıyorsan sana Renaissance Heroes'i önerebilirim. 8 farklı karakteri, görev ve başarı sistemi, eğlenceli modları ve Rönesans dönemine özgü teması ile gerçekten hareketli bir oyundur. :)

SAROZ
25-05-2013, 13:29   |  #7  
Taze Üye
2 mesaj
Alıntı: mali001  
fps aksiyon tarzı bi oyun lzm arkadaşlkar bbilgsayarım şöyle

amd atlhon 62x2 dual core processor 2.70 ghz

4 gb ram

nvide geforce 9800

renaissance heroesi önerrim hem kasmaz tamamen türkçe ve çokda güzel.

Quillu666
01-06-2013, 12:53   |  #8  
Quillu666 avatarı
Yeni Üye
34 mesaj

COD Black Ops 2 / COD Modern Warfare 4 / Battlefield 4-3 dene bazılarını bi yerde gordum ama belki henuz cıkmamıstır belki acar sen yinede bunların minimum req'lerine bak acıyormu acmıyormu diye

okinkurt
01-06-2013, 13:36   |  #9  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 308
4,897 mesaj
Alıntı: WhiteDoGG  
Call of Duty 4: Modern Warfare
XFire ile bunu online oynayabilirsin.
Tabi önce oyunun 1.6 ve 1.7 patch'ini yüklemen sonrada XFire indirip kayıt olman gerek.
Punk Buster da kurulu olmalı.
Eğer oyunda sorun yaşarsan punk buster ile ilgili hatalar verirse ki çok sık karşılaşılır.
Punk Buster'ın sitesinden punk buster'i güncelleyebilirsin düzelmesse punk buster'ı yine siteden bi setup indirerek onarabilirsin.
Ben 5 yıldır oynuyorum gerçekten Counter Strike ve benzeri oyunlar bunun yanında hiç kalır.

Call of Duty'nin yeni oyunlarınıda online oynayabilirsin fakat onlarda key istiyor yani orginal oyun alman gerekicek :

Cod4 veled doldu wal hack aimbot dan geçilmiyor kötü oynayıp yenilen ve yenilgiyi hazmedemiyen adminler direk banlıyor milleti sinir bozmaktan başka bir işe yaramaz hale geldi 2 sene bir kaç serverde adminlik yaptım knh /tb vs öldü o oyun:) ....

Kül Tigin
01-06-2013, 16:14   |  #10  
Üye
86 mesaj
Alıntı: okinkurt  
 Cod4 veled doldu wal hack aimbot dan geçilmiyor kötü oynayıp yenilen ve yenilgiyi hazmedemiyen adminler direk banlıyor milleti sinir bozmaktan başka bir işe yaramaz hale geldi 2 sene bir kaç serverde adminlik yaptım knh /tb vs öldü o oyun:) ....

Hocam server larda admin değilde bir klana ait olmak için ne yapmam lazım? Ben black ops 1 multi oynuyorum bazı oyuncular belirli clana aitler isimlerinin başında o klanın adı yazıyor. O klana ait olan oyuncular diğer oyuncuları kurallara uymadığı zaman kickleme hakkına sahip oluyorlar. Benim derdim kicklemek değil tabiki de bende bir klana ait olmak istiyorum sadece..

okinkurt
01-06-2013, 16:52   |  #11  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj
Alıntı: Kül Tigin  

Hocam server larda admin değilde bir klana ait olmak için ne yapmam lazım? Ben black ops 1 multi oynuyorum bazı oyuncular belirli clana aitler isimlerinin başında o klanın adı yazıyor. O klana ait olan oyuncular diğer oyuncuları kurallara uymadığı zaman kickleme hakkına sahip oluyorlar. Benim derdim kicklemek değil tabiki de bende bir klana ait olmak istiyorum sadece..

Sadece adminler kickleye bilir veya banlıyabilir oda bir program la oluyor şifre ve kullanıcı ismi lazım yani seni admin yapmaları lazım clana gelirsek black ops da sistem nasıl bilmiyorum xfire üstündense clan sayfasından başvuru yapabilirsin veya o clana ait olan servere girip az oyunculuğunu gösterip admine beni clana alırmısın diyebilirsin bu şekilde oluyor clan dediğimiz olay bir topluluk bu clanlar aralarında mac felan yaparlar clana girer zamanla güvenlerini kazanırsan belki adminlik verebilirler.

Kül Tigin
01-06-2013, 19:06   |  #12  
Üye
86 mesaj
Sadece adminler kickleye bilir veya banlıyabilir oda bir program la oluyor şifre ve kullanıcı ismi lazım yani seni admin yapmaları lazım clana gelirsek black ops da sistem nasıl bilmiyorum xfire üstündense clan sayfasından başvuru yapabilirsin veya o clana ait olan servere girip az oyunculuğunu gösterip admine beni clana alırmısın diyebilirsin bu şekilde oluyor clan dediğimiz olay bir topluluk bu clanlar aralarında mac felan yaparlar clana girer zamanla güvenlerini kazanırsan belki adminlik verebilirler.

Hımm tamam hocam demek ki clandakilerin hepsi admin değil.. Bendeki oyun steam üzerinden çalışıyor xfire yok bende. Oyunu orjinal almıştım ben. Yav o kadar server var bir tane Türk sunucu yok hocam oyunda. Almanı var, İngilizi var hepsi var bir bizimki yok. Bende onlara derdimi nasıl anlatacam beni clana alın diye yabancı dil de yok :D Anca sorry falan diyorum yanlışlıkla takımdan arkadaşı vurunca :D

Son Düzenleme: Kül Tigin ~ 01 Haziran 2013 19:06
okinkurt
01-06-2013, 19:11   |  #13  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Hımm tamam hocam demek ki clandakilerin hepsi admin değil.. Bendeki oyun steam üzerinden çalışıyor xfire yok bende. Oyunu orjinal almıştım ben. Yav o kadar server var bir tane Türk sunucu yok hocam oyunda. Almanı var, İngilizi var hepsi var bir bizimki yok. Bende onlara derdimi nasıl anlatacam beni clana alın diye yabancı dil de yok :D Anca sorry falan diyorum yanlışlıkla takımdan arkadaşı vurunca :

Bizimkiler genelde korsan server acar korsan keyle girilebilen o serverlerde tekin olmuyor paralı hileler banlasan adam geri geliyor bir program yapmış 2 saniyede serverde misal serveri hackleyip admini rezil edenlerde var :D sen en iyisi tek başına takıl bi sürü clanda bulunmuş biri olarak sölüyorum ki gereksiz bir şey anca tag ın oluyor yani isminin başında ki kısatma bide maçlara giriyon işte zamanla sıkılıyorsun ben 800/1000 pingle oynuyodum 3g 10 kb hızla :D pingimle ün yaptıydım resmen servere araplar gelirdi pingleri dısardan girdikleri için benle aynı benide arap sanıp selam verirlerdi :D

Kül Tigin
01-06-2013, 19:19   |  #14  
Üye
86 mesaj
 Bizimkiler genelde korsan server acar korsan keyle girilebilen o serverlerde tekin olmuyor paralı hileler banlasan adam geri geliyor bir program yapmış 2 saniyede serverde misal serveri hackleyip admini rezil edenlerde var :D sen en iyisi tek başına takıl bi sürü clanda bulunmuş biri olarak sölüyorum ki gereksiz bir şey anca tag ın oluyor yani isminin başında ki kısatma bide maçlara giriyon işte zamanla sıkılıyorsun ben 800/1000 pingle oynuyodum 3g 10 kb hızla :D pingimle ün yaptıydım resmen servere araplar gelirdi pingleri dısardan girdikleri için benle aynı benide arap sanıp selam verirlerdi :

:D :D Ayvaaa. Pingin çok yüksekmiş ya oynanmaz ki o pingle. Benim ping normalde 220 de falan rahat oynuyorum 500 oluyor adamlar takıla takıla gidiyor bi bakmışim vurmuşlar beni =D Bazen oyun otomatik atıyor beni pingin yükseldiği zaman. Birde hile yapanlar çok hocam dediğin gibi ben duvarın arkasındayım tak diye indiriyo adam. Alman serverda bizimkilerden görüyorum server da bazen nasıl seviniyom aha Türk oyuncu :D Beraber takım chat kısmından yazışa yazışa oynuyoz çok zevkli oluyor da çoğu oyuncu yabancı işte. :/

okinkurt
01-06-2013, 19:23   |  #15  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

:D :D Ayvaaa. Pingin çok yüksekmiş ya oynanmaz ki o pingle. Benim ping normalde 220 de falan rahat oynuyorum 500 oluyor adamlar takıla takıla gidiyor bi bakmışim vurmuşlar beni =D Bazen oyun otomatik atıyor beni pingin yükseldiği zaman. Birde hile yapanlar çok hocam dediğin gibi ben duvarın arkasındayım tak diye indiriyo adam. Alman serverda bizimkilerden görüyorum server da bazen nasıl seviniyom aha Türk oyuncu :D Beraber takım chat kısmından yazışa yazışa oynuyoz çok zevkli oluyor da çoğu oyuncu yabancı işte. :/

:D Ping ping değilki godzilla :D ben adamın 10 metre önün tarıyodum gidip mermiye kafa atıyordu :D mermiler gitmiyor adam üstüme koşuyor mesela 30 mermi atıyorum hala koşuyor 2.şarjor :D yok :D gelip pıcaklıyıp gidiyor bi defa 3g çektirdim ping 150 oldu bir clan serverinede girdim hatta isimde vericem cod4 oynıyanlar uzak dursun qlobal 4-5 tane o clandan adam vardı alayını paspas ettim server sahibini 5-6 defa vurdum üst üste bi defada yanlısıkla füze attım yasak mış feci bir küfür etti bende karşılık verdim baya bi paspas ettim adam wh diye iftira atıp banladı screen shot bakmadan felan orda bıraktım oyunu single iyidir :D Not : serveri bir arkadaşıma kitletirip intikam alacaktım kitledik kitleyince admin bir halt yapamıyor adam çıkıp gitmiş :D

Son Düzenleme: okinkurt ~ 01 Haziran 2013 19:25
Kül Tigin
01-06-2013, 19:36   |  #16  
Üye
86 mesaj

:D :D Yav ne işler yaa :D Bende ilk defa multi oynuyorum işte serverin ismi crouch only diyor. Yani normal yürüme veya koşmak yok sadece C tuşuna basıp eğilecen ve öyle oynuyacan. Bende bilmiyorum öyle bir kural olduğunu oyuna bağlandım şimdi silahımı seçtim işte.. Ben şimdi yardırıyorum :D Bir oraya bir buraya nasıl koşuyorum ama. Ekranda da renkli renkli yazılar var meğer admin bana yazıyormuş crouchh onlyyyy!! Kicklediler sonunda ama sonradan çaktım işte :D

okinkurt
01-06-2013, 19:54   |  #17  
Yıllanmış Üye
4,897 mesaj

Öle saçma sapan mod cok crouch çömelme öle sever açmak aptalca niye kabız adamlar gibi yürüyerek oyun oynıyımki :D cod4 de bi sürü silah yasaktır mesela adamlar oyunda kullanalım diye koyarlar bizde yasaklanır rpg7 mesela gerçi onu adilik içn kullanıyolar füzeyi kendi takımın koşarken atıp aniden rakip takıma geçersen alayı pert oluyor tabi 30 kamyon küfür yersin neyse konu sahibi bizi dövecek simi sohbet yeri yaptınız diye :D

Kül Tigin
01-06-2013, 19:59   |  #18  
Üye
86 mesaj
Öle saçma sapan mod cok crouch çömelme öle sever açmak aptalca niye kabız adamlar gibi yürüyerek oyun oynıyımki :D cod4 de bi sürü silah yasaktır mesela adamlar oyunda kullanalım diye koyarlar bizde yasaklanır rpg7 mesela gerçi onu adilik içn kullanıyolar füzeyi kendi takımın koşarken atıp aniden rakip takıma geçersen alayı pert oluyor tabi 30 kamyon küfür yersin neyse konu sahibi bizi dövecek simi sohbet yeri yaptınız diye :

Doğru yav bayağı yazmışız claana nasıl girecem derken nerelere geldi konu :D Bu arada füzeyi atıp anında karşı takıma geçme olayına gülmekten çatladım :D :D

Cankaraa
07-06-2013, 12:56   |  #19  
Taze Üye
13 mesaj

Combat Arms Tavsiye Ederim.

Kapalı Hesap (252291)
14-06-2013, 14:01   |  #20  
Kapalı Hesap
Teşekkür Sayısı: 1
50 mesaj

s2 son silah rahat oynarsan