Fragmaların Yerine Oyunları koyulması

Bu forum kilitli bir forumdur. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
gabemeclogan
14-06-2006, 12:05   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
197 mesaj

Fragmanlar CD/DVD konması konusunda Anket Yapsanız herhalde Büyük çoğunluk CD/DVD'ye koyulmamasını istemesidir. Benim Görüşüm Böyle, CD/DVD'ye fazlasıyla yer kaplayan Fragmanların yerine Oyun veya Programların koyulmasıdır.Hiç Kaldırın Demiyorum Ama Fragmanları biraz azaltıp onların yerine Oyun veya Programlar ağırlık vermeniz gerektiğini düşünüyorum.

Recep Baltaş
14-06-2006, 13:26   |  #2  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 8
9,635 mesaj

Oyun konusu yeteri kadar tartışıldı bence.Bu demek olmuyor tabiki daha tartışmayalım ama oyun konusunda kardeş dergimiz olan Level ı tavsiye ettik bugüne kadar.CHIP ufak tefek oyunlar vermiyor değil ama oyun dergisi olmadığı için oyunlara daha az yer veriliyor.

gabemeclogan
14-06-2006, 14:18   |  #3  
OP Yıllanmış Üye
197 mesaj
Recep Baltaş
Oyun konusu yeteri kadar tartışıldı bence.Bu demek olmuyor tabiki daha tartışmayalım ama oyun konusunda kardeş dergimiz olan Level ı tavsiye ettik bugüne kadar.CHIP ufak tefek oyunlar vermiyor değil ama oyun dergisi olmadığı için oyunlara daha az yer veriliyor.
Benim Dediğim konudaki Amaç Fragramların yerine farklı bir şeyler vermeniz. Boşuboşuna epey yer kaplıyor. Örnek olarak Oyun Dedim. Ama farklı şeylerde olur. Yerli yazlımlar, Ücretsiz Program Arşivi, Emülatör Programlar, vb. Programlar verilebilir.

tolga2207
14-06-2006, 16:39   |  #4  
Yıllanmış Üye
793 mesaj

Bu da bir fikir tabi ama ben fragmanlardan memnunu. Hele yüksek çözünürlüklü tanıtımların seyri bir başka oluyor.

gabemeclogan
14-06-2006, 17:52   |  #5  
OP Yıllanmış Üye
197 mesaj

Kardeş ben Hiç Verirmesin Demiyorum. Fragmanların kapladığı yerin bence çok meşgul etmesidir. Bir veya iki Tane verirsin. Ama Daha fazlasına Karşıyım. Fragmanların Yer kaplamadan Başka Bir lüksü yok.

make-believe
14-06-2006, 20:06   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,836 mesaj
gabemeclogan
Kardeş ben Hiç Verirmesin Demiyorum. Fragmanların kapladığı yerin bence çok meşgul etmesidir. Bir veya iki Tane verirsin. Ama Daha fazlasına Karşıyım. Fragmanların Yer kaplamadan Başka Bir lüksü yok.
Çok doğru ben de katılıyorum. Çok özel bir iki fragman dışındakiler gereksiz yere yer kaplamaktan başka bir amaca hizmet etmiyor. Bu tür şeylerle CD/DVD doldurmak marifet değil...

R02I4I5X
15-06-2006, 18:02   |  #7  
Yıllanmış Üye
350 mesaj

gabemeclogan'a katılıyorum.

Chip CD ve DVD içeriği son aylarda çok değişti.

Anlamak mümkün değil.

Recep Baltaş
15-06-2006, 18:06   |  #8  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
9,635 mesaj

Bir kullanıcı olarak ben HD kalitedeki yüksek çözünürlüklü fragmanları izlemekten zevk alıyorum.Bunun nedeni herhalde ülkemiz yıllrdan beri dayatılmış ve milletimizin de hala ısrarla almakta ina ettiği VCD formatı olabilir.

gabemeclogan
16-06-2006, 09:32   |  #9  
OP Yıllanmış Üye
197 mesaj
Recep Baltaş
Bir kullanıcı olarak ben HD kalitedeki yüksek çözünürlüklü fragmanları izlemekten zevk alıyorum.Bunun nedeni herhalde ülkemiz yıllrdan beri dayatılmış ve milletimizin de hala ısrarla almakta ina ettiği VCD formatı olabilir.
Tamam Bende HD kalitesindeki fragmanları seviyorum. Fakat bir veya iki taneyi aşmamak kaydıyla. çünkü çok fazla yer işgal ediyor önemli programların yayınlanmasını engelliyor.

Recep Baltaş
17-06-2006, 23:39   |  #10  
Recep Baltaş avatarı
CHIP Online
9,635 mesaj

Büyük programlar konulacağı zaman HD ler kaldırılır.

termuka
18-06-2006, 21:08   |  #11  
Üye
71 mesaj

Valla bende fragmanların konmasından çok memnunum.Eğer imkan varsa daha fazla konmasını istiyorum.Özellikle de HD fragman olması çok güzel.Kotalı ADSL kullanıcısı olduğumdan kotama kıyıpta HD fragmanlar indiremediğimden, dergideki fragmanlarla idare ediyorum.

gabemeclogan
19-06-2006, 12:06   |  #12  
OP Yıllanmış Üye
197 mesaj
Recep Baltaş
Büyük programlar konulacağı zaman HD ler kaldırılır.
Recep Bey, bu konu hakkında bize değer verip, paylaştığımız konu hakkındaki önerimizi bir anlaşma noktasına getirdiğiniz için teşekkür ederim.

gabemeclogan
19-06-2006, 12:11   |  #13  
OP Yıllanmış Üye
197 mesaj
termuka
Valla bende fragmanların konmasından çok memnunum.Eğer imkan varsa daha fazla konmasını istiyorum.Özellikle de HD fragman olması çok güzel.Kotalı ADSL kullanıcısı olduğumdan kotama kıyıpta HD fragmanlar indiremediğimden, dergideki fragmanlarla idare ediyorum.
Kardeş CHIP dergisini almamızın birinci nedeni bizlere eğitici programlar, eğitici yazılar vb. eğitici şeyler vermesidir.
HD Fragmanları güzel fakat bizlerin belkide daha fazla bilgi sahibi olmamızı engelliyor olabilir.
  Unutmamak gerekir ki, HD fragmanları bir kaç kez seyredip sonra bir kenara atarız. Fakat Programları yeni versiyonu çıkana kadar kullanırız.