FREE 1 Year Latest Spyware Doctor

viking20
11-08-2008, 19:36   |  #1  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

FREE 1 Year Latest Spyware Doctor with AntiVirus 6 and Privacy Guardian 4.1 License Key
PC Tools Security Software

Spyware Doctor with AntiVirus™  (Free for the first 12 months)
Award-winning spyware and virus protection to help secure your PC against privacy, tracking and virus threats. Spyware Doctor is an utility which detects and removes malicious software and spyware. Protect your privacy and computing habits from prying eyes and virtual trespassers with the help of Spyware Doctor.

Privacy Guardian  (Free for the first 12 months)
Privacy Guardian helps protect your privacy by ensuring all traces of your online Internet and computer activities are erased and unrecoverable on your PC. Information from every website you visit is stored on your computer and recorded in hidden Windows® locations including temporary files, cookies, system registry and the index.dat file. Privacy Guardian securely cleans the data out of hidden files that may be overlooked by clearing your Web browser.

PC Tools Firewall Plus™ 3.0 for Windows®  (Free for the first 12 months)
PC Tools Firewall Plus is a powerful personal firewall Designed for Windows® Vista™, XP, Me, 98 and 2000 that helps protect your computer from intruders and controls the network traffic in and out of your PC. By monitoring applications that connect to the network, Firewall Plus can stop Trojans, backdoors, key-loggers and other malware from damaging your computer and stealing your private information.

CODE

CODE

Spyware Doctor with AntiVirus 6:
CODE

Privacy Guardian 4.1:
CODE

PC Tools Firewall Plus 4:
CODE

---

buradaki formu doldurun OK deyin indirme linkleri ve keyler veriliyor:daha sonra her 3 yazılımıda 1 yıl free(ücretsiz) ola.kullanın.Aynı bilgisayarda 2 Antivirüs önermiyoruz.
edit:doctor Antivirüs lü olarak geldiği için bilgisayarınızda zaten kurulu Antivirüs yazılımı varsa bu özelliği kapatın,eğer yoksa o zaman birlikte kullanın.Privacy Guardian ın sizi nette gizleme özelliği mevcut.

--

Son Düzenleme: viking20 ~ 12 Ağustos 2008 10:14
pctrans
11-08-2008, 19:44   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
542 mesaj

HmphHmphvay be ne güzel açıklama yapmışsınBeğenmedimBeğenmedimBeğenmedim hepsini okudum nanamıyorum o özellikte mi varr hatırlatim forumda genç sayısı çok ingiliz degiliz en azından kendinden bişiler kat km'lerce ing yazmaKamçıKamçı

waybe
11-08-2008, 20:52   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2,376 mesaj

ewet hepsi ingilizce türkçe yapsan ya şunları

minnoş_97
11-08-2008, 20:54   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,115 mesaj

spyware doctor sadece kod olarak değil mi?Çünkü antivirüsünü yüklemek istemiyorum.ayrıca spyware doctorn kodunu nereden alacağım?

waybe
11-08-2008, 20:58   |  #5  
Yıllanmış Üye
2,376 mesaj
viking20
FREE 1 Year Latest Spyware Doctor with AntiVirus 6 and Privacy Guardian 4.1 License Key
PC Tools Security Software

Spyware, (İlk olarak 12 ay için özgür) AntiVirus™'la tedavi eder
Kazanırken verilmesine hükmet -'in spyware, ve korumanın, senin tehditler olan gizlilik, izleme ve virüse karşı PC emniyete almaya yardım ettiği virüs olan. Spyware, bir fayda olan tedavi eder, hangisi bulur, ve kötü niyetli taşınmalar yazılım ve spyware. Senin gizlilik koru, ve hesaplayan alışkanlıklar gözleri gözetle, ve asıl Spyware'nin yardımıyla arazi ihlalcileri tedavi eder.

(İlk olarak 12 ay için özgür) koruyucunun olduğu gizlilik
Koruyucunun, senin gizlilik yardım et korumayayadığı gizlilik, senin bütün izler online Internet garanti et, ve faaliyetlerin silindiği bilgisayar, ve düzelemez senin PC. Senin ziyaret ettiğin her websiteden bilgi, senin bilgisayar depolanır, ve, saklanan Windows®'da geçici kapsarken yerler kaydın ve indeksin olduğu dosyalar, kurabiyeler, sistem kaydedilir. Dat dosyalar. Koruyucunun emniyetle, kendisi nazır olunabilen saklanan dosyalardan dışarı temizle veriyi gizlilik, senin tarayıcı olan ağ aç.

PC, (İlk olarak 12 ay için özgür) aletle yap ateş duvarını Windows® için Plus™-3.0'u
PC, artı, güçlü kişisel Windows® Vista™ için tasarlanan bir ateş duvarı olan aletle yap ateş duvarı, XP, ben, kendisinin içinde ve dışında senin davetsiz misafirlerden bilgisayar ve senin kontrol etmek ticaret yapması için şebeke PC yardım et korumayayayan 98 ve 2000. Kendisinden şebekeye bağlayan uygulamaları izle, artı ateş duvarı kutu, durdur Truva atları, arka kapıları, anahtar - keresteci, ve diğer malware, senin bilgisayar zarar ver, ve, senin özel bilgi çal.

CODE

CODE

Spyware Doctor with AntiVirus 6:
CODE

Privacy Guardian 4.1:
CODE

PC Tools Firewall Plus 4:
CODE

---

buradaki formu doldurun OK deyin indirme linkleri ve keyler veriliyor:daha sonra her 3 yazılımıda 1 yıl free(ücretsiz) ola.kullanın.Aynı bilgisayarda 2 Antivirüs önermiyoruz.
edit:doctor Antivirüs lü olarak geldiği için bilgisayarınızda zaten kurulu Antivirüs yazılımı varsa bu özelliği kapatın,eğer yoksa o zaman birlikte kullanın.Privacy Guardian ın sizi nette gizleme özelliği mevcut(anonim sörf).

elimden geldigince cevirdim hatalarım olabilir (o kadaşda olsun artık)AlkışAlkışAlkışAlkış

Son Düzenleme: waybe ~ 11 Ağustos 2008 21:00
viking20
12-08-2008, 09:46   |  #6  
viking20 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 141
7,681 mesaj

bizde biliriz onları türkçeleştirmeyi,ama gerek görmedim\yok,çünkü  programların reklamını yapıyor\tanıtıyor falan sizlerin çoğunuzun bildiği şeylerin tekrarı aslında.Önemli olan bölümü türkçe verdim zaten,anlayamadığınız kısıum olursa sorun.
---------
Privacy Guardian'a
(daha yakından bakalım)
Sürüm          : 4.1.0.37
Boyut         : 3.78 Mb
Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
Dil         : Ingilizce
İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/XP
Üretici Firma         : PC Tools
Privacy Guardian, gizliliğinizi korumak için çevrimiçi internet ve bilgisayar aktivitelerinizin tüm izlerini daima silmeye ve kurtarılamaz hale getirmeye yarayan bir yazılımdır. Ziyaret ettiğiniz her web sitelerinden alınan geçici dosyalar, çerezler, sistem kütüğü ve index.dat dosyası gibi bilgiler bilgisayarınıza ve gizli Windows konumlarına kaydedilir. Web tarayıcıları sadece kısmen gizlilik koruması sağlar, bazı geçici internet dosyalarını ve çerezleri silebilir; ama gizlenmiş tüm dosyaların dışındaki verileri silemezler.
Privacy Guardian, sistem performansınızı eski ve kullanılmamış geçici kayıtları temizlemek dışında değerli sabit disk alanını iyileştirir. Windows, Microsoft Office, Netscape, Windows Media Player ve Internet Explorer'dan basit ve güvenli bir şekilde hassas dosyaları temizlemenize izin verir.
Privacy Guardian, kurulumu basit ve kolay kullanımlı bir yazılımdır. Microsoft Internet Explorer, Netscape, Opera ve Mozilla Firefox internet tarayıcıları için uygundur ve gizliliğiniz için otomatik koruma sağlar. Privacy Guardian, bilgisayarınızı sürekli gözetleyerek asla gözünüzü arkada bırakmayacak.
Yazılımın Genel Özellikleri
# Önbellek, çerezler, index.dat ve geçmiş dahil olmak üzere bilgisayarınızdaki çevrimiçi internet faaliyetlerinin tüm izlerini tamamen temizler.
# Geri Dönüşüm Kutusu içeriklerini, geçici dosyaları, doküman geçmişini ve daha birçok bilgisayar izlerini sürekli olarak siler.
# Değerli sabit disk alanını iyileştirir ve sistem performansını geliştirir.
# Sohbet, resim görüntüleme, paylaşım uygulamaları ve daha birçoğu dahil olmak üzere 100'ün üzerinde üçüncü parti programlarının geçmişini temizleyen eklentiye sahiptir.
# Internet Explorer, Netscape, Mozilla Firefox ve Opera web tarayıcılarını destekler.
# Bleach mod hardiske derin bir nefes aldırır.
Üçüncü parti programlarının tam listesi:
    * ACDSee
    * Adobe
    * AdAware
    * AddSoft
    * AddWeb
    * Agent News Reader
    * AOL Instant Messenger
    * AOL
    * AOL DeskBar
    * Axizlis Icon WorkShop
    * Axizilis Media Browser
    * AX Icons
    * Babylon
    * BearShare
    * Book Reader
    * Cabinet Manager
    * Chameleon Web Browser
    * CoffeeCupDirect FTP
    * CuteFTP
    * Cute HTML
    * DivxPlayer
    * Download Accelerator
    * EditPad
    * Enigma Browser
    * Eudora Mail
    * Firefox
    * FTP Explorer
    * FTP Voyager
    * Getright
    * Google Tool Bar
    * Graphics Workshop Pro
    * Gravity News Reader
    * HTML Help WorkShop
    * Internet Explorer
    * Kazaa Lite
    * LviewPro
    * MacroMediaDreamweaver
    * Mass Downloader
    * McAfee Virus Scan
    * Media Jukebox
    * Morpheus
    * MS Imaging
    * Microsoft Netmeeting
    * MS Paint
    * MS Photo Editor
    * MIRC
    * MusicMatchJukebox
    * MSN ToolBar
    * Napster
    * NetVampire
    * NetAnts
    * Netscape
    * Norton Firewall
    * Norton Internet Security
    * Opera
    * PaintShop Pro
    * PhotoImpact
    * PicoZip
    * Power DVD
    * PowerZip
    * Real Player
    * Save Now
    * Smart Explorer
    * Sonique
    * Star Downloader
    * SWiSH
    * Trillian
    * Ulead GIF animator
    * WinAce
    * WinRar
    * Winzip
    * Wordpad
    * Xing MP3 Player
    * Yahoo Messenger
    * Zip Magic
    * Zone Alarm
[Privacy Guardian will thoroughly clean traces from your PC history!
Privacy Guardian guarantees your privacy by ensuring all traces of your online Internet and computer activities are permanently erased and unrecoverable on your PC.Privacy Guardian includes the ability to clear history and traces from the following programs]