free kod yazmak...

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
aytzey
06-02-2005, 00:19   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
106 mesaj

Arkadaşlar ben programlama işine yeni girdim Visual Basic ile başlamak istediğimden kendime Visual Basic kodlarını yazabileceğim free bir program ve Visual Basic için e-kitaplar arıyorum. Bana çok gerekli lütfen yardım edin!...

mrcplus
06-02-2005, 00:50   |  #2  
Yıllanmış Üye
564 mesaj

valla visual basic için free bir program varmı bilmiyorum çünkü bildiğim kadarıyla bu kod sadece visual basic programında geçiyor??
şöle ekitap olayını bilmem ama sana www.kentmerkezi.com u oneririrm.bu siteye gidince altta visual basic ebook var.ama web sayfası olarak gezebiliyorsun.birde www.vbturk.net i oneririm.buda bulunmaz fırsat.birde yabancı kaynak olarak www.planet-source-code.com u oneririm 3 milyondan fazla ornek program var.

iyi çalışmalar

mrcplus
06-02-2005, 03:35   |  #3  
Yıllanmış Üye
564 mesaj

Aklıma gelmişken soliim dedim eğer linux kullanıyosan hbasic adinda bir program var.Bunu kullanarak visual basic diliyle program yazabiliyosun.Tabi kodlarda çok küçük bir değişiklik yaparak.Sen istersen biraz araştır bunu.Aslinda ben programı kullandım ama ingilizce yardım dosyalarından bişi anlamadım.birde windows da çalışmıyor..
Kolay gelsin

Son Düzenleme: mrcplus ~ 06 Şubat 2005 03:36