Free LimeWire (Dosya Paylaşım Prog.)ELEŞTİRİN

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
kazimay
10-11-2005, 15:33   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
30 mesaj

LimeWire

Yukarda yazan programı tanıtmak gereği duydum...

Bu program kısaca dosya paylaşım programıdır.Uzunca, internet üzerinden diğer bilgisayarlarda istedğinizi aratıp bulma imkanına sahipsiniz..Bu program çokkk işinize yarayabilir.(buna benzer programlar olabilir)Çünkü, biraz düşünün:Örn:Bir program var deneme sürümünü indirdiniz.Bu programla gerçeğini bulmaya bir adım daha yakınsınız.Prog.dan arayın..(program ..........'ları gibi şeyler(yasak!Forum kural.))Başka bir örn:İngilizin,Almanın,onun,bunun (bu program kullananların)bilgisayarlarından işe yarayanları alabileceksiniz.Sizden de onlar alacak.Paylaşçaksınız...Bu programla başkasından program,video,resim,ses ve her türlü dosya aratabiliyoruz.Karşımızdaki bizden hangi dosyaları alabilir diye de kısıtlayabiliyoruz..

Arkadaşlar bu prog. kullananlarda yazsınlar avantajlarını..
Yanlış bi yer söylediysem gösterin lütfen.Benim izlenimlerim bu.

( Tam Sürüm )download link:

Bir Örn daha: Ben bu programın deneme sürümünü kullandım ilk.Beğendim.Sonra birden jeton düstü: LimeWire programının içinde LimeWire Pro aradım ve sonuç.. ORJİNAL  LimeWire PRO 4.8.1

İşte yukardaki link orjinal 'den upload..

Bilmiyom çok mu abarttım ama allah için güzel program.Ben derim sizde kullanin..Faydasını görürsünüz..Bu arada eleştirirseniz sevinirim..
Bundaki amacım:Bu programı azda olsa yaymak ve büyük bir paylaşım yeri kurmak..

Çok konuştum galiba..Deneyin...

DOSYA İLE İLGİLİ
java olmadan açılmıyo..İçinde var zaten..Olmayanlar:ilk java'yı ardından programı kurun..

kazimay
10-11-2005, 15:37   |  #2  
OP Yeni Üye
30 mesaj

Ayriyetten söyelemeyi unuttum: TÜRÇE yapabilirsiniz

odilya
10-11-2005, 16:30   |  #3  
odilya avatarı
Yıllanmış Üye
105 mesaj

Türkçeyi nasıl yapıcaz...??  gerçi ingilizce olarak her şey anlaşılıyor amam hani türkçe yapmak istersek diye...

birde bi şey söylemek istiyorum.bende Limewire pro yu kullanıyorum.gerçekten çok memnunum.herkese tavsiye edebilirim.ama bazı dosyalar indirdiğimde Ares hemen virüs uyarısı veriyor.yani bazı dosyalar virüslü olabilir dikkat edin derim....

kazimay
10-11-2005, 18:38   |  #4  
OP Yeni Üye
30 mesaj

Arkadaşım seninki gerçekmi?Benimkide önceden Türkçe olmuyodu..Bende yapamıyodum.Senin ve benim eskisinde türkçe özelliği yoktu..verdiğim linkten indir.Yükle,Türkçe'si var..

( Tam Sürüm )download link:

eyyuplu
10-11-2005, 22:47   |  #5  
Yeni Üye
48 mesaj

slm
ben de bu programı uzun süredir kullanıyorum basit oluşu bence diğerlerinden ayırıyor lime wire yi.benim şöyle bir sorum olacak bir süredir pro kullanıma geçişle ilgili tavsiye pencerciği geliyor.bendeki pro değil fakat web sayfasında pro paralı gözüküyor ücretsiz olanı nasıl indireceğiz.

kazimay
11-11-2005, 11:23   |  #6  
OP Yeni Üye
30 mesaj

eyyuplu arkadaşım benim verdiğim pro(professionel-paralı) Bedava pro?
Yazdım zaten:

ben sorundan bunu anladım. ben bunu kullanıyom.Sadece güncelleştirme penceresi çıkıyor.Galiba 1 sürüm eski...

Der Rote BaroN
11-11-2005, 16:51   |  #7  
Der Rote BaroN avatarı
Yıllanmış Üye
1,531 mesaj

En son sürümünü kullanıyorum ve bunu da, kazimay arkadaşımızın dediği gibi programın kendisinden ;) indirdim. Ancak hız olarak ben pek beğenmedim. Limewire ve bearshare, gnutella ağını kullandığı için bearshare'ı tercih ediyorum. Hız olarak bearshare bana daha hızlı geldi. 58 MB lık bir videoyu limewire'de 1.15 saatte; bearshare'da ise 0.44 saatte indirdim. Bearshare pro yu da, olmayan arkadaşlar yine limewire'dan indirebilirler.