fry cry 3 %100 save

alkjan
10-03-2013, 19:51   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
6 mesaj

herkese selam arkadaşlar fry cry 3 oynayanlar için save dosyalarını upload ediyorum ama unutmayın buck u öldürdükten sonra sam görevleri ile başlıyorsunuz zaten en iyisi de böyle neden çünkü buck sapık şerefsizin tekiydi                         tabiki vass ile ilgili bölümlerde güzel fakat o bölümleri sizin keşfetmeniz daha eğlenceli olur oyun gayet güzel %80 ve %99 saveler mevcut %100 olması için denizden kıyıda duran bir düşmanı f ye basarak suya çekip bıçaklamak gerekiyor bana denk düşmedi siz bulursanız yapın he bide 7.5 metreden 2 düşmanın üzerine zıplayıp öldüren skill ide yapmanız lazım  benim savelerde yüksek bir yerden zıplayıp düşerkensol shift e bastığınız zaman kuş gibi uçuyorsunuz bu özelliği tavsiye ederim en yüksek tepelere çıktığınız zaman kartal kanatlarıyla uçmak yerine kendi elbisenizdeki özellik ile uçmak daha güzel neyse çok konuştum size iyi oyunlar fry cry 3 ile ilgili kafanıza takılan harşeyi bana sora bilirsiniz vakit buldukça cevap yazarım hoşçakalın.  indirdiğiniz dosyanın içinde bulunan 46 adlı dosyayı eğer oyunu kurduysanız gizli dosyarı görünür yapın  C:\ProgramData\orbit\46 klösörü fry cry 3 oyunu kurulu ise orbit dosyası oluşur oraya atın deiştir deyin ve My Games dosyasınıda belgelerime atın aslında gerek yok ben denedim ama ne olur ne olmaz ;)  link bu: https://hotfile.com/dl/197734644 ... _3_saveler.rar.html