Fujifilm FinePix S100FS - Canon EOS 450D

z_polski
30-10-2008, 17:43   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
8 mesaj

Arkadaşlar 2 gün sonra profesyonel bir makina alıcam.Bu ikisinden birini düşünüyorum fiyatları aşağı yukarı aynı.Fujinin özellikleri bi hayli fazla özellikle optik zoom u hasta etti beni,çok uzaktaki normal insan gözüyle okunmuyacak bi yazıyı çok net optik zoomla çekiyor,panaromik çekimde çok hoşuma gitti manzaralar için çok iyi olur diye düşünüyorum ve en önemlisi video kaydı var canon eos 450d yi elime almadım ama video kayıt yokmuş
:( ve panaromik çekim tarzı özellikler var mı onlarıda bilmiyorum eğer elinde 450d olan varsa özelliklerini yazarsa sevinirim.Ve Seri çekim fujide saniyede 7 kare sanırım canon da nasıl onuda öğrenmek isterim.umarım 2 gün sonraya kadar çok yorum gelir herkese şimdiden teşekkürler!!!

hkaracan2003
31-10-2008, 22:05   |  #2  
Yeni Üye
20 mesaj

ARKADAŞLAR BENDE CANON MV600 VİDEO KAMERA VAR BEN KAMERADA ÇEKTİĞİM GÖRÜNTÜLERİ (KASETLERİ)BİLGİSAYARA AKTARMAK İSTİYORUM.ELEKTRONİKCİDEN AKTARIM İÇİN USB KABLO ALDIM DENEDİM CAMERAYI BİLGİSAYAR TANIMIYOR CD SİNİDE KURDUM OLMADI.BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSANZ SEVİNİRİM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

paraportu
20-11-2008, 20:16   |  #3  
Yıllanmış Üye
181 mesaj

yalnız makinelerin sınıfları farklı fujinin o modeli slr-like iken canon 450D d-slr bir makine fujinin lensi değiştirilemez tek bir lens ile yola devam edersiniz canon 450D de ise her şey için ayrı ayrı lens almanız gerekir maddi açıdan sıkıntınız yoksa ve gerçekten fotoğrafla ilgilenirim derseniz d-slr olarak canon450 D almanız güzel olur ama zoom lensler oldukça pahalı benim bildiğim. iyi düşünün o makinelerin sınıfları farklı...ve canonun seri çekimini bilmiyorum ama büyük ihtimal daha fazladır. video çekemiyor demişsiniz video çekememesinin sebebi yarı veya tam profesyonel fotoğraf makinesi olmasından kaynaklanıyor...

şimdi fark ettim konu neredeyse bir ay önce açılmış... ben tarihe bakmadan cevap verdim aldınız mı makineyi???

Son Düzenleme: paraportu ~ 20 Kasım 2008 20:18