Fujitsu'dan her koşula dayanıklı tablet!

CHIP Online
01-03-2013, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Fujitsu'nun yeni Android'li tableti, sağlam yapısı ve uzun pil ömrüyle sizi etkileyecek!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/fuj ... i-tablet_38949.html

Fujitsu Barselona'da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi'nde beklenen yeni modeli STYLISTIC M702 Tablet'i tanıttı. Dayanıklılığı arttırılmış Android 4 bazlı cihazı, normal tabletlerin su ya da tozdan çalışamayacakları ortamlarda kullanılabiliyor ve tamamen sağlamlaştırılmış modellere göre daha az maliyetli ve hafif bir çözüm sunuyor.Günümüzde verimlilik sunan temel aletler haline gelen mobil cihazlar aynı zamanda kırılganlar ve kolayca zarar görebiliyorlar. Fujitsu'nun yeni tableti bu sorunu aşmak için tasarlandı.  Çalışanları için mobil cihazlara yatırım yapan şirketlerin iş sürekliliklerini korumalarını sağlıyor. Fujitsu'nun kısmi-sağlamlaştırılmış Android modeli hem ofiste hem de yolda her koşula dayanabiliyor.


İş hayatının çoğunu ofis dışında geçiren profesyoneller için tasarlanan Fujitsu STYLISTIC M702 modeli verimliliğin önündeki tüm engelleri kaldırıyor. Fujitsu'nun STYLISTIC serisinin son eklenen özelliği ise gün boyunca süren pil ömrü. Sadece 590 gram ağırlığındaki STYLISTIC M702 serisi bütün gün kolayca taşınabiliyor, sağlamlık ve dayanıklılık arasında bir seçim yapmaya gerek bırakmıyor.


Kısmi-sağlamlaştırılmış kasası ve çizilmelere dayanıklı ekranı STYLISTIC M702'yi darbelere ve çiziklere karşı korurken su ve toz geçirmez olması mimarların, tasarımcıların ve müteahhitlerin rüzgârlı ve ıslak inşaat alanlarında bile kolayca elektronik yapı planlarına ulaşabilmelerini sağlıyor. Yeni tablet bir hortumun hemen akabinde bile sigorta uzmanının çalışabilmesini, bölgede raporlama yapmasını ve not almasını mümkün kılıyor. Fabrika ve inşaat işçileri ise toz ve nemin cihazı bozmasından endişe etmeden planlara ve siparişlere yerleşik 4G ve Wi-Fi bağlantısı ile sahadan ulaşılabiliyor, NFC fonksiyonu ile kimlik doğrulatabiliyorlar.


Tüm Konu: Fujitsu'dan her koşula dayanıklı tablet!

Kaynak: www.chip.com.tr