Full Hd Uydu alıcısı tavsiyesi

refikilhan
19-03-2020, 12:12   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj

Arkadaşlar,Full Hd uydu alıcısı satın almak istiyorum, kararsız kaldım, aşağıdakilerden hangisini tavsiye edersiniz? veya sizin önereceğiniz başka bir cihaz var mı ?
Teşekkürler

Arnix Fiber Uydu Alıcısı Full HD Uydu Alıcısı Çanaksız

Botech Nero 2 Linux Hd Uydu Alıcı - Çanaksız Ip Sistem

excel_mustafa
19-03-2020, 21:44   |  #2  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

arnix te wifi özelliği var ama diğerinde ekstra olarak alınabiliyor. bu sebeple arnix daha mantıklı. 

ip tv şimdilik türkiyede yaygınlaşmadı. internet üzerinden kullanmayı düşünüyorsan internet hızı düşecektir ve bazen tv de donmalar olabilir. uydu bağlantı olan bir yerde kullanılacaksa next minix öneririm.

excel_mustafa bu faydalı yanıtı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
refikilhan
20-03-2020, 10:44   |  #3  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
22 mesaj
Alıntı: excel_mustafa  
arnix te wifi özelliği var ama diğerinde ekstra olarak alınabiliyor. bu sebeple arnix daha mantıklı.

ip tv şimdilik türkiyede yaygınlaşmadı. internet üzerinden kullanmayı düşünüyorsan internet hızı düşecektir ve bazen tv de donmalar olabilir. uydu bağlantı olan bir yerde kullanılacaksa next minix öneririm.

Yanıt için teşekkürler dostum, çoğunlukla çanaktan kullanmayı belki arada bir avrupa yayınları için internetten kullanırım diye düşünüyorum, next minik bir yakınımda var o hiç memnun kalmadı, Botech nero 2 de Wifi özelliği var mı ? Birde Arnix Fiber resimde  minik durmuyor eğer minik ise onuda tercih etmem, bilgi verirsen çok sevinirim.

Son Düzenleme: refikilhan ~ 20 Mart 2020 11:16
excel_mustafa
20-03-2020, 23:27   |  #4  
excel_mustafa avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 545
4,442 mesaj

botec de wifi adaptörü ekstra alınıyor ama diğeri entegre.