Full Uninstall [11.08.2011]

CHIP Online
11-08-2011, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Sıkça rastladığımız bir sorun, gereksiz yazılımları kaldırırken sistemde çeşitli izlerin kalmasıdır: diskte gereksiz dosyalar veya klasörler, kayıt defteri girdilerinin kalması gibi. Bu, programı kendi kaldırıcısı ile düzgün bir şekilde kaldırdığınızda bile meydana gelebilir.Full Uninstall, bu sorunu çözmeyi amaçlar: İhtiyaç duymadığınız yygulamaları sisteminizden TAMAMEN kaldırmanızı sağlar.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Sıkça rastladığımız bir sorun, gereksiz yazılımları kaldırırken sistemde çeşitli izlerin kalmasıdır: diskte gereksiz dosyalar veya klasörler, kayıt defteri girdilerinin kalması gibi. Bu, programı kendi kaldırıcısı ile düzgün bir şekilde kaldırdığınızda bile meydana gelebilir.Full Uninstall, bu sorunu çözmeyi amaçlar: İhtiyaç duymadığınız yygulamaları sisteminizden TAMAMEN kaldırmanızı sağlar.Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumAracın ana işlevi, bilgisayarınızdaki programları tamamen kaldırmaktır. Full Uninstall, belirli bir uygulamanın sistemde hangi değişiklikleri yaptığını izler. Yüklemeler sırasında hangi dosyaların ve kayıt defteri girdilerinin değiştirildiğini kolayca görebilirsiniz. Araç, bu veriler sayesinde istediğinizde bir programı tamamen kaldırabilir.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Full Uninstall

cey_cey
11-08-2011, 11:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
181 mesaj

Selamlar

Arkadaşlar winxp sp3 yüklü sistemime programı yükleyemedim. Hata veriyo.
Yükleyebilen varmı acaba?

sosyalik
11-08-2011, 11:26   |  #3  
sosyalik avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 47
1,710 mesaj
Alıntı: cey_cey  
Selamlar

Arkadaşlar winxp sp3 yüklü sistemime programı yükleyemedim. Hata veriyo.
Yükleyebilen varmı acaba?

Revo Uninstaller da aynı işlevi görüyor ve ücretsiz. Onu deneyebilirsiniz:http://www.tamindir.com/program/16431/Revo_Uninstaller.htm

cey_cey
11-08-2011, 11:27   |  #4  
Yıllanmış Üye
181 mesaj

Kendi sitesinden indirdiğim kurulum dosyasıyla kurdum. Kayıt anahtarını kabul etti.

jupiter65
12-08-2011, 08:49   |  #5  
jupiter65 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 23
1,167 mesaj

Revo Ins. ile bir sorun yaşamadım. Bunu kullananlar tavsiye eder mi?

karizmaqarizma
12-08-2011, 23:12   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
112 mesaj

bEN kullanıyorum çok kullanışlı,tavsiye ederim ve ayrıca bir çok özelliği daha var ek olarak. bu programı Chip'in sayesinde tanıdım teşekkürler Chip!

cey_cey
16-08-2011, 09:47   |  #7  
Yıllanmış Üye
181 mesaj

Selamlar arkadaşlar.

Programı tavsiye ederim. Bununla kurduğunuz her programı hiç bir kalıntı bırakmayacak şekilde 
sisteminizden kaldırabilirsiniz. Bazı arkadaşlar sistem kayıtlarınıda silebilir diye şüpheye düşmüşler bu konuda kesinlikle şüpheye mahal yok kesinlikle sisteminizin çalışmasını bozacak herhangi bir dosyayı silmez.

Denemek isteyenler aşağıdaki linkten indirebilirler.

http://www.imationweb.net/imatio ... cid=6&orderby=dateD

bilgi_çağı
17-08-2011, 13:13   |  #8  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
349 mesaj

Kaçırmıştım bu programı, teşekkürler @Cey_cey;
Program hakkında bilgi veren arkadaşlara ve Chip'e de teşekkürler :)