FW 1.7

CarlJohnson
09-03-2010, 23:39   |  #1  
CarlJohnson avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1,081 mesaj

Arkadaşlar bende xbox kullanıcısıyım.orjinal oyunlar live vs takılıyorum vakit olunca kendi çapımda :) aklıma bir soru takıldı konu açmak istedim bu yuzden..bu yeni cıkan firmware her satıcıda LIVE dan BAN yemeyen fw olarak geciyor..bu iş nedir tam olarak bilgisi olan var mı? su ana kadar ki bütün fw ler ban yedi bir sekilde,,er ya da gec ban geldi..gittigidiyor olsun baska yerler olsun gecen gun xbox fiyatlarına bakıyım dedim ben aldıktan sonra ne kadar degismis diye bir de baktım live dan ban yemeyen fw diye yayılmıs..ne iş ? :) Dostum Losea seninkiyle aynı konuyu acmısım sanırım bir süre sonra dalgınlık bir an..kusuruma bakma olur mu :) sende buraya yaz istediginde su konuya bir acıklık getirelim..hicbir yerde acıklamasınıda bulamadım ban yemez diye..ilginc geldi :)

Son Düzenleme: CarlJohnson ~ 09 Mart 2010 23:42
Losea
10-03-2010, 00:47   |  #2  
Üye
83 mesaj

önemli değil ama bu konu gerçekten benimde çok kafama takıldı dediğin gibi gittigidiyorda fln hep 1.7 ban korumalı falan yazıyor ne kadar doğru açıkcası o muallakta :D

CarlJohnson
10-03-2010, 20:33   |  #3  
CarlJohnson avatarı
OP Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

türk insanı microsoft u alt eder mi yoksa alıcısını mı kazıklar soruları akla gelior :)