G-Data+Kaspersky???

kyotoprotokolü
04-04-2010, 11:31   |  #1  
kyotoprotokolü avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,327 mesaj

Herkese iyi Günler
G-Data 2010 ve Kaspersky 2010 ' u birlikte kullansam sorun çıkarmı?
Sorun çıkma Olasılığına Karşın birini tarama amaçlı kullanacağım sadece tarama yapttğım zaman aktif olacak
Sizce sorun olur mu?
Eğer olack ise Kaspersky veya G-Data Hangisini Tercih Etmeliyim
İkisinide kullanan arkadaşlar var mı?

perfect life
04-04-2010, 19:00   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
799 mesaj

İkisi çok ağır olur.En ağır 2 antivirüs programını seçmişsin.Sistemin ne kadar da güçlü olsa çok ağır programlar ikisinden birini tercih etmelisin.Ayrıca Kaspersky bilgisayarda başka antivirüs olunca sorun çıkartıyor.<

Baykus_88
06-04-2010, 13:56   |  #3  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
4 mesaj
Alıntı: kyotoprotokolü  
Herkese iyi Günler
G-Data 2010 ve Kaspersky 2010 ' u birlikte kullansam sorun çıkarmı?
Sorun çıkma Olasılığına Karşın birini tarama amaçlı kullanacağım sadece tarama yapttğım zaman aktif olacak
Sizce sorun olur mu?
Eğer olack ise Kaspersky veya G-Data Hangisini Tercih Etmeliyim
İkisinide kullanan arkadaşlar var mı?
Sorun çıkmak ne demek sistemde kavga çıkar ayıramazsın sonra, üstelik en  ağır iki programı seçmişsin kesinlikle ikisini aynı anda çalıştıramazsın. Birini tarama amaçlı kullanırsam diyorsun ama bu sefer öteki tarama sırasında müdahale eder . Seçeceksen G-Data seç derim, son testlerde 1. oldu. Ayrıca iki antivirüs motoru kullanıyor ( Bitdefender ve Avast ın virüs motorlarını kullanıyor).

Alaset
13-04-2010, 21:38   |  #4  
Taze Üye
1 mesaj

Aynı sistemlerde iki antivirüs programı kurmak çok riskli ve sistemini zorlayacak bir yapılandırma olur.Çünkü iki antivirüs programından birisinin ak dediğine diğeri kara diyecek ve sende sıkıntıya düşeceksin.:) Hiç deneme bence.Ben sana Norton Antivirüs 2010 kullanmanı tavsiye ediyorum.Neden diye soracak olursan,söyleyeyim.Kasım 2009 sayısı Chip dergisinde birçok Antivirüs programı teste tutulmuş ve en başarılı olarak Norton Antivirüs görülmüş.Bende deneme amacıyla Norton Antivirüs 2010 kullanmaya başladım ve çokta memnun kaldım.Sana ve diğer tüm arkadaşlarada öneririm.

Son Düzenleme: Alaset ~ 13 Nisan 2010 21:43
srTc44
17-04-2010, 18:50   |  #5  
Taze Üye
1 mesaj

Ben ikisini kullandım sistem birbirine girdi :) birini seç kardeşim.