Galatasaray kuruluna 'şehit' ertelemesi

theironman
08-09-2015, 20:53   |  #1  
theironman avatarı
OP Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj

Galatasaray Kulübü'nde yarın yapılması planlanan eylül ayı divan kurulu toplantısı ertelenmiş, hangi tarih belli değil. Siz ne düşünüyorsunuz sahi? Sadece GS bazında sormuyorum. Sizce böyle zor günler geçirdiğimiz şu sıralar konserler, eğlence programları devam etmeli mi? siz ne düşünüyorsunuz merak ettim.

raziel34
08-09-2015, 20:54   |  #2  
raziel34 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 25
204 mesaj

GS toplantısının ertelenmesine çok bi mana verememedim; ama şu eğlence programları yok mu hani seda sayanlı falan onların yayından kaldırılması lazım! akla zarar hala da devam ediyor.

samet61
08-09-2015, 20:55   |  #3  
samet61 avatarı
Yıllanmış Üye
243 mesaj
Alıntı: raziel34  
GS toplantısının ertelenmesine çok bi mana verememedim; ama şu eğlence programları yok mu hani seda sayanlı falan onların yayından kaldırılması lazım! akla zarar hala da devam ediyor.
iyi demişsin de onlar da ekmek kazanıyor bu işten, tamam eğlencenin bokunu çıkarmasınlar ama atıyorum evlilik programı mesela, burada çalışan ekibin düzenli maaş aldığını düşün, kimseyi işinden etmek de doğru değil.

raziel34
08-09-2015, 20:56   |  #4  
raziel34 avatarı
Yıllanmış Üye
204 mesaj
Alıntı: samet61  
iyi demişsin de onlar da ekmek kazanıyor bu işten, tamam eğlencenin bokunu çıkarmasınlar ama atıyorum evlilik programı mesela, burada çalışan ekibin düzenli maaş aldığını düşün, kimseyi işinden etmek de doğru değil.

abi ne alakası var Allah aşkına, şehit haberlerinin olduğu hiçbir gün bu programlar yapılmamalı, olmasa da olur. tarkan konserlerini iptal etmiş, yapması gereken buydu mesela, ülke bu haldeyken gidip milleti coşturacak değildi ya!

samet61
08-09-2015, 20:57   |  #5  
samet61 avatarı
Yıllanmış Üye
243 mesaj
abi ne alakası var Allah aşkına, şehit haberlerinin olduğu hiçbir gün bu programlar yapılmamalı, olmasa da olur. tarkan konserlerini iptal etmiş, yapması gereken buydu mesela, ülke bu haldeyken gidip milleti coşturacak değildi ya!
hayır ben böyle günlerde çılgınlar gibi eğlenelim demiyorum, demek istediğim dozunda yapıldığı sürece bir sorun olmadığı; sonuçta ekmek parası bu da... yani senin şu an yapmakta olduğun işi mecburen bırakmak zorunda kalman gibi.. ev geçindiriyorsun çoluk çocuk var ne olacak? maalesef madalyonun iki yüzü işte...

raziel34
08-09-2015, 20:58   |  #6  
raziel34 avatarı
Yıllanmış Üye
204 mesaj
hayır ben böyle günlerde çılgınlar gibi eğlenelim demiyorum, demek istediğim dozunda yapıldığı sürece bir sorun olmadığı; sonuçta ekmek parası bu da... yani senin şu an yapmakta olduğun işi mecburen bırakmak zorunda kalman gibi.. ev geçindiriyorsun çoluk çocuk var ne olacak? maalesef madalyonun iki yüzü işte...
 yok benim yine de tahammülüm yok, olmasın abi, eksik olsun. benim fikrim bu yani...