Galaxy J7'deki uygulamalar SD karta taşınmıyor

Murat ışık
28-07-2018, 13:35   |  #1  
Murat ışık avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Merhaba Öncelikle bana yardım edebilirmisiniz bilmiyorum ama işte sorunum

Benim sorunum telefonumu pc ye taktım sonra telefondan dosyalara erişime izin ver dedim sanırım virüs varmışki zateen pc nin sorunları vardı bir baktım Artıkın sd karta uygulama taşımımadığını fark ettim vede uygulama verilerini yanlış gösteriyordu

şöyleki aslında taşıyor ama içinde hiçbir dosyası nı sd karta atmıyor 0 mb lık klasörü sd karta oluşturuyo fakat taşımıyor

mesela
Asphal 8 i sd karta taşıdım telefonun kendi hafızası aynı durumda hiç değişmiyor azalma olmuyor ve de sd karta baktım com.gameloft dosyasına 0mb içinde hiç veri yok

sd kartı çıkarıncada oyun çalışmıyor taşıma yaptığımda.. Ama zaten sd kartta hiç veri yokki

8 gb sd karta taşıdım Asphalt 8 i, kart bomboştu asphalt 8 i taşıyınca 169 mb vardiyo . Android klosörünü ayrıntılar diyorum 0 mb gösteriyor sd kartın tüm dosyalarını ayrıntılar diyorum 764kb çıkıyor oysaki ES dosya yoneticisinde sd karta asphalt 8 i taşıyınca 169 mb var diyor ıçıne ayrıntılar diyorum 764 kb çıkıyor

Bu durum pc ye takmadan önce Dosyalarını falan atıyordu içine asphalt 8 taşımıştım gayet iyi taşşıyordu dosyaları falanda içinde oluyordu ama o günden beri nerdeyse 1.5 yıl oldu sd karta oyun taşımıyor
taşınmış gösteriyor fakat içinde hiçbir dosyası yok

Bende gittim

-başka sd kart taktım yine sorun aynı devam etti

Belki pc yazılımı bozdu diye düşünüp

-factory reset yaptım yine sorun aynı
-Android sürümü 5.1.1 di 6.0.1 güncellemesi vardı güncelledim yine sorun aynı fakat uygulama verileri göstermesi düzeldi
- odinle 6.0.1 sam mobilede csc pda i ve aynı android versiyon numaralı olanı buldum telefona attım sorun yine aynı

https://www.sammobile.com/firmwa ... 00FXXU4BRA1/207416/

Tek aklımda kalan recovery kısmı acaba pc orayımı bozdu çünkü hiçbbir oyunu sd karta taşırken konumu harici depolama diyor fakat telefonumdan hiç veri azalması olmuyor sd kartta da oyun ve taşıdığım şeyin dosya klasörünü oluşturuyor ama içinde verisi olmuyor sd kartı çıkarıncada zaten uygulamayı kullanamıyorum takıncada kullanabiliyorum

neredeyse her şeyi yaptım

son olarak recovery mod mu atmalıyım, atacaksamda nasıl atılır bilmiyorum yardımı olan herkese şimdiden teşekkürler.

Telefon=Samsung Galaxsy J7
Model=SM-J700F
Android=6.0.1
Garanti=Bitti

İşte Resimleri

1)   BOŞ SD KART VE CİHAZ HAFIZASI

2)   Asphalt 8 TELEFON HAFIZADAKİ DURUMU

3)   OYUNU SD KARTA TAŞIMADAN ÖNCEKİ SD KART BİLGİSİ

4)   SD KARTA TAŞIYORUM

5)  %83 DE HER ZAMAN BEKLEYİP BİR ZAMAN SONRA BİTİYOR

6)   SD KARTA TAŞIDIM

7)  SD KARTA TAŞIDIKTAN SONRAKIİ DURUMU VE TELEFONUN DURUMU