Galaxy K Zoom'dan "sanal tur"

CHIP Online
09-10-2014, 00:01   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,772 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Samsung Galaxy K Zoom'un sanal tur özelliği ile online satış sektörüne büyük kolaylık geliyor.

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/gal ... anal-tur_49996.html

Resimlerle: iPhone 6 Plus ve BendGate'e en iyi 10 tepki!

Samsung Electronics'in gelişmiş kamera özellikleriyle kullanıcılarla buluşturduğu, benzersiz bir akıllı telefon olan Galaxy K zoom, sıra dışı ve akıllı özellikleriyle ilgi çekiyor.


Ürünün çekim modları içinde yer alan "Sanal Tur" özelliği, bulunduğunuz mekanı, hiçbir detayı kaçırmadan hızlı bir şekilde 360 derecelik açıyla taramanıza, görüntülemenize ve anında paylaşmanıza olanak sağlıyor. İçinde bulunduğunuz ortamı, tüm açılardan görüntüleyebileceğiniz "Sanal Tur" özelliğiyle, bir alanın tamamını görüntülemek için arka arkaya birkaç farklı kare çekip ayrı ayrı paylaştığınız günler geride kalıyor. 


Bu önemli özellik aynı zamanda, online satış platformları için de ideal çözümler sunuyor. Örneğin emlak satış sitelerinde her evin birer odası tek açıdan görüntülenip sunulurken, bu görseller çoğu zaman çekim açıları nedeniyle yanıltıcı olabiliyor. Galaxy K zoom'un 360 derecelik çekim özelliği sunan "Sanal Tur" özelliği, bu sorunu ortadan kaldırarak, online satışa konu olabilecek tüm ürünler için zengin bir görsellik sunuyor.


Kolay yönlendirme özelliği


Samsung Galaxy K zoom'un "Sanal Tur" özelliğini kullanmak aynı zamanda son derece kolay. Kamera içinden bu modu seçtiğinizde, makine size deklanşöre ne zaman basacağınızı hem yönlendirme oklarıyla hem de zamanlama seçeneğiyle işaret ediyor. Size kalansa, sadece açınızı değiştirmeden olduğunuz yerde ya da ileriye-geriye doğru hareket ederek, dilediğiniz kareleri yakalamak. Çekimi tamamladığınızda Galaxy K zoom'un "Sanal Tur" modu, çektiğiniz kareleri sizin için en doğru biçimde birleştiriyor.


Samsung'un sıra dışı akıllı telefonu aynı zamanda, en gelişmiş kamera kullanım fonksiyonlarını bir arada sunuyor. Cihazın hassas ışık ve netlik dengesi sağlayan AF/AE (Otomatik Odak/Otomatik Pozlama) ayrımı ve farklı modlarda çekim seçenekleri sunan, marketten kolayca indirilebilen Pro Suggest (Fotoğraf Önerisi) uygulaması, en iyi kareleri en iyi teknolojiyle yakalamanızı sağlıyor. Zaman ayarlı Selfie çekimi için kullanabileceğiniz Selfie Alarm özelliği de K zoom'u çekici kılan bir diğer özellik.

Tüm Konu: Galaxy K Zoom'dan "sanal tur"

Resimlerle: iPhone 6 Plus ve BendGate'e en iyi 10 tepki!

Kaynak: www.chip.com.tr