Galaxy Note 3 ortaya çıkıyor!

CHIP Online
03-09-2013, 16:45   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Tanıtımına sadece 1 gün kalan Galaxy Note 3'ün işlemci ve RAM gibi donanımsal özellikleri kesinleşti

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/gal ... -cikiyor_42438.html

Resimlerle: TEST: Samsung Galaxy Note 10.1

Samsung, yarın IFA 2013 fuarında uzun zamandır dedikodusu yapılan Galaxy Note 3'ünü resmi olarak tanıtacak. Tanıtıma çok az bir süre kala, telefonun teknik özellikleri de, yavaş yavaş kesinleşmeye başlıyor.

Yayınladığı sızıntılarla çoğu zaman haklı çıkan @evleaks'in Twitter üzerinden yayınladığı son mesaja göre Note 3'te 2,5 GB RAM ve 2,5 GHz hızında, Snapdragon 800 işlemci bulunacak. Bugüne dek ortaya atılan iddiaların hemen hepsi, telefonda 3 GB RAM bulunacağı yönündeydi. Ancak bir ekran görüntüsüyle de desteklenen evleaks iddiası, RAM miktarının beklenenden 500 MB kadar daha az olacağını işaret ediyor.

Yine aynı kaynağa göre Note 3, Android 4.3 işletim sistemi ile birlikte gelecek...

Tanıtıma çok az bir süre kala ortaya atılan iddiaların çoğunlukla doğru çıktığını düşünürsek, Galaxy Note 3'ün donanımsal özelliklerinin de bu şekilde olacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Ancak yine de, kesin bilgiler için yarın yapılacak Unpacked etkinliğini beklememiz gerekecek...

<span style="text-decoration: underline;">IFA 2013'te patlayacak en büyük bombalar... CHIP Online'ın IFA 2013 ön bakışı için tıklayın...</span>

Tüm Konu: Galaxy Note 3 ortaya çıkıyor!

Resimlerle: TEST: Samsung Galaxy Note 10.1

Kaynak: www.chip.com.tr

mrfunky
04-09-2013, 17:24   |  #2  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
60 mesaj

Bu sene bana iyi bir smartphone almak gerekiyor, bir yere gidiyorum telefonum çekmiyor, bir yere gidiyorum şarjı bitiyor.Artık hangi model olur onda karar kılmadım ama zamanla belli olur o da.