Galaxy S3 wifi sorunu

MrRazor238
13-02-2014, 04:05   |  #1  
OP Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
29 mesaj

Öncelikle merhaba,

Foruma biraz baktım ama sorunla ilgili bi konu görmedim o yüzden bu konuyu açtım eğer başka bi konu varsa özür dilerim. Başlıkta belirttiğim gibi S3'ümde wifi sorunu var. Telefon daha önceden ablamındı ve wifi sorunu olduğunu hiç görmedim, bugün ondan aldım ve kullanmaya başladım bir çok sosyal medya uygulamasını indirdim ama bi yerden sonra internetim gitti ve wifi'a bağlanmamaya başladı. Ondan sonra Kullanıcı denetim hatası almaya başladım. Normalde wifi modem şifreleme tipi WPA/WPA2, Sonra bunu WPA2 olarak yaptım yine olmadı. Sonra da WEP şifreleme tipini kullandım ama nafile, ondan sonra şifremi değiştirdim türkçe harf kullanmadan tekrar değiştirip denedim olmadı. Üstüne üstlük wifi şifremi kaldırıp denedim ama yinede bağlanmadı. Telefonu Sıfırladım ama yine olmadı, hala kullanıcı denetim hatası alıyorum.

Bunun bi çözümü olabilir mi?

Ve dediğim gibi programları indirdikten sonra başladı. Bilirsiniz Play Store da izin vermeniz gerekiyor indirebilmek için. Bununla alakalı bişey olmuş olabilir mi? Olsa bile cihazı sıfırladım düzelmesi gerekmezmiydi?

Mohikanns
15-02-2014, 05:47   |  #2  
Mohikanns avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 3
163 mesaj

Bu konumdaki çözümü bir dene istersen.https://www.chip.com.tr/forum/gal ... -cozum_t278528.html