Galaxy S4, dünyayla aynı anda Gold'da olacak

CHIP Online
11-03-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Bu Perşembe tanıtılacak olan Samsung Galaxy S4, bu fırsatla Gold PC'de erkenden satışa sunulacak!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/gal ... a-olacak_39125.html

Gold Teknoloji Marketleri, dünyanın dört bir yanında heyecanla beklenen Samsung Galaxy S4'ün Türkiye satışı için altyapı çalışmalarını tamamladı. Gold, Samsung Galaxy S4'ü tüm dünyayla aynı anda satışa sunmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda çalışmalarını hızlandıran Gold, ürünün ön siparişlerini Gold.com.tr'de açılmış olan Samsung Galaxy S4 ürün sayfası üzerinden toplayacak. iPhone 5, New iPad, iPad Mini ve iPad 2 gibi dünyada ses getiren ürünleri Türk tüketicisiyle buluşturan firma olan Gold Teknoloji Marketleri, Samsung Galaxy S4'ü de Türkiye'deki teknoloji severlere ilk ulaştıran firma olmayı hedefliyor.


Samsung Galaxy S4'ü dünya lansmanının ardından vakit kaybetmeden Türkiye'deki meraklılarıyla buluşturmayı hedeflediklerini belirten Gold Pazarlama Müdürü Kılınç Orhan Erdemir, "En yeni teknolojiyi Türkiye'deki kullanıcılara ilk ulaştıran firma olmak bizim için büyük önem taşıyor. 'Hesaplı Teknolojinin Adresi' olmamızın yanı sıra ilklerin de öncüsü olan bir firmayız. Son olarak iPhone 5'i de Türkiye'de ilk satışa sunan ve teslim eden firma olduk. Türkiye'ye ilk olarak getirdiğimiz ürünlere her zaman yoğun ilgi olması ve bu ürünlere ilk sahip olan müşterilerimizin mutluluğunu görmemiz, bize doğru yolda olduğumuzu gösterdi. Bu, Gold'un teknoloji perakendeciliğinde en yeni teknolojinin öncüsü olduğunun bir kanıtı olduğu kadar Gold markasının değerine de önemli katkı sağlayan bir unsurdur" şeklinde konuştu.


Samsung Galaxy S4'ü Gold.com.tr'den sipariş eden tüketiciler Bonus karta 3 ay ertelemeli 12 taksitle ödeme avantajından da faydalanabilecek.

Tüm Konu: Galaxy S4, dünyayla aynı anda Gold'da olacak

Kaynak: www.chip.com.tr