Galaxy S4 hakkında tüm bildiklerimiz

CHIP Online
04-03-2013, 00:03   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Galaxy S4, 14 Mart'ta resmi olarak geliyor. Peki onun hakkında şimdiye dek ne öğrendik?

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/gal ... klerimiz_38975.html

Resimlerle: En iyi 14 Samsung Galaxy!

Galaxy S4, 14 Mart'ta Samsung'un düzenleyeceği bir etkinlikte tanıtılacak. Peki, New York'ta gerçekleştirilecek olan etkinliğe sadece iki hafta kala elimizde Galaxy S4 ile ilgili neler var? Galaxy S4, geçen sene tanıtılan S3 kadar bizleri etkilemeyi başarabilecek mi? İşte Samsung'un bir sonraki amiral gemisi hakkında bildiklerimiz.

Tanıtım tarihi: Samsung'un gönderdiği davetiyeler, Galaxy S4'ün 14 Mart'ta geleceğini onaylıyor. Cihazın bu tarihten yaklaşık iki ay sonra Avrupa'da ve ülkemizde piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz.

İsmi: Telefonun isminin "Galaxy IV" olmadığını düşünmemiz için şu an hiçbir neden yok.

Tasarımı: Galaxy S4'ün tasarımının ince olacağı konusunda ipuçları var. Genel inanış ve dedikodular, cebin fiziksel giriş düğmesini koruduğu yönünde.

Ekranı: Galaxy S4'ün ekranının selefinden daha büyük, 5 inç olacağına inanılıyor. 1920x1080 AMOLED, 440 ppi gibi özelliklere sahip olacak ekran, son dedikodulara göre AMOLED yerine Full-HD SoLux teknolojisini de kullanabilir.

Tüm Konu: Galaxy S4 hakkında tüm bildiklerimiz

Resimlerle: En iyi 14 Samsung Galaxy!

Kaynak: www.chip.com.tr

yozgatpc
04-03-2013, 00:18   |  #2  
yozgatpc avatarı
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
77 mesaj

ve biri artık dur demeli inanırmısınız 2012 nin sonlarına doğru yeni telefon almak için can atıyordum ama artık değil iyikide almamışım sürekli değişen mobil pazar beni hala 4 yaşındaki telefonumu kullanmaya yöneltiyor...
Çünkü günden güne değişen mobil cihazlar ve sürekli ortaya çıkan modeller. Düşünüyorumda telefon alacak uygun zamanda değiliz biraz bekleyelim