GameX 2011 Joygame

hassasadam1
24-11-2011, 11:29   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Eki 2011

 


GAMEX, GAMEX OLALI BÖYLE EĞLENCE GÖRMEDİ!

Her yıl düzenlenen GameX fuarına bu sene Joygame damgasını vuracak. Hazırladığımız etkinlikler, hediyeler, şovlar ve turnuvalar ile Joygame’in farkını bir kez daha hissedeceksiniz. GameX fuarında Joygame Standını ziyaret edenler; 
• Eğlencenin tadını doyasıya çıkaracak 
• Hediye yağmuruna tutulacak 
• Turnuvalarda yürekleri yerlerinden fırlayacak 
GAMEX’TE JOYGAME İLE OYUNLARIN TADINI ÇIKARMAYA HAZIR MISINIZ!

Bu yıl 1-4 Aralık tarihleri arasında Lütfi Kırdar Fuar Merkezi'nde düzenlenecek Gamex Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda Joygame fırtınası esecek. Wolfteam ve Kehanet Online gibi hit oyunlarının standları ve aktiviteleri dışında Cengiz Han 2 ve Zombirock isimli 2 yeni oyununun da tanıtımını yapacak olan Joygame, 2012’nin bir diğer bombası olacak Divine Soul ile de ziyaretçilerine unutulmaz bir oyun ve eğlence deneyimi yaşatmaya hazırlanıyor. 
Wolfteam standında, fuar süresince düzenlenecek turnuvaların galiplerini müthiş ödüller bekliyor. Fuarda Joygame standına kaydını yaptıranlara sürpriz hediyeler dağıtılacak, 4 günün hepsinde gelen ziyaretçiler de büyük hediyelerin sahibi olacak. Wolfteam karakterlerine bürünüp gelen ziyaretçilerin, Joygame fuar görevlileri tarafından fotoğrafları çekilecek ve fotoğraflar Facebook'taki "Wolfteam Fuarda" sayfasında yayınlanacak. En çok beğeniyi alan kişi hediyesini de evine götürecek. Ayrıca Wolfteam mankenleri ile fotoğraf çektirip [email]wtetkinlik@joygame.com[/email] adresine Wolfteam Fuarda başlığında gönderen ziyaretçiler, hediye kazanma şansını yakalayacak. 
Kehanet Online'ın standında Kehanet diyarının büyülü rüzgarları esecek. Fuara özel düzenlenecek oyun içi etkinlikler ile oyuncular kendilerini Kehanet'in mistik dünyasında bulacak. Posterler, dosyalar ve t-shirt dağıtımının yanı sıra tüm oyuncuları oyun içi hediyeler ve sürprizler bekliyor. 
Joygame'in 2012'ye damgasını vuracak ZombiRock Çılgın Deney oyunu, henüz çıkmadan GameX'de oyun severlerle buluşuyor. Fuar süresince düzenlenecek turnuvalarda 4 kişilik ekipler, rakipleriyle galibiyet ve muhteşem ödüller için mücadele edecekler. Standı ziyaret eden herkes ZombiRock'ı test etme şansını bulacak ve tüm ziyaretçiler özel ZombiRock hediyelerinin sahibi olacak. 
Joygame'in daha çıkmadan rol yapma oyunları sevdalılarının kalbinde taht kuran son bombası Cengiz Han 2 de Gamex'te görücüye çıkıyor. Oyuncular Lanetli Kilise'de veya 8 Gardiyan Zindanı'nda Cengiz Han 2'nin atmosferini hissedebilecek hatta düellolara girip sürpriz hediyeler kazanabilecekler. Yeni karakteri ile oyunu deneyip 20. seviyeye ulaşan herkes özel Cengiz Han hediyeleri verilecek. Ayrıca, Cengiz Han 2'yi test eden tüm ziyaretçiler de "Cengiz Han 2 Kapalı Beta" şifresinin sahibi olacaklar. Ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Yetkin Dikinciler oyuncular ile buluşacak. 
2012 Nisan ayında lansmanı yapılacak Joygame’nin yeni aksiyon oyunu Divine Soul da ilk defa Gamex’te oyuncular ile buluşacak. 
Joygame standları fuarın 4 günü de tıka basa oyunla, eğlenceyle ve hediyelerle dolu. Tüm oyun severleri bu renkli dünyanın bir parçası olmaya davet ediyoruz. Dev ekranda gösteriler, hediyeler, turnuvalar, oyuncuların çok sevdiği Joygame Oyun Görevlileri, birbirinden güzel oyun içi karakterler, ünlü ziyaretleri Gamex Dijital Eğlence ve Oyun Fuarı'nda Joygame standında olacak! 

HEDİYELER

Süper Oyun Bilgisayarı Tt Gaming Klavyeler Tt Gaming Mouselar LogiTech 7+1 Gaming Kulaklıklar SONY MP4 Çalarlar T-Shirtler Posterler DVD’ler Stickerlar Wolfteam Oyun İçi Hediyeler Kehanet Oyun İçi Hediyeler (Wolfteam oyun içi hediyelerin ayrıntıları aşağıdaki Wolfteam Etkinlikleri bölümünde yazmaktadır.) 
Bu liste sürekli güncellenerek yeni ürünler eklenecektir. Joygame Fuar alanında hediye yağmuruna tutulacaksınız.


JOYGAME GAMEX ETKİNLİK TAKVİMİ

Takvimi büyültmek için resim üzerine tıklayınız. Etkinlik Takvimi Görselini Göremiyorsanız BURAYA tıklayınız.

ETKİNLİK AYRINTILARI

• WOLFTEAM 
CosPlay (Tam Gün): 1-
Oyuncu istediği Wolfteam karakterine bürünerek fuara gelecek. 2-
Fuarda, belirlenen bir görevli kişiye fotoğrafını çektirecek. (Detay: Belirlenen görevli; direkt olarak bilgisayarda kişinin/oyuncunun fotoğrafını çekecek ve oyuncunun OYUNA GİRİŞ İSMİ ile bilgisayara kayıt yapacak) 3-
Çekilen bu fotoğraf "Joygame Facebook sayfasına" yüklenecek 4-
Fuar sona erdikten sonra 15 Günlük süreçte (tüm fotoğraflar yüklenerek) oylama yapılacak ve sonuca göre 1/2/3. olan oyunculara hediyeleri verilecek. (Detay: Aynı karaktere bürünmüş olan 1'den fazla oyuncu/kişi var ise, bunlar aynı kategoride oylamaya sunulacak) 
Hediyeler: 1. Olan oyuncuya: 180 Günlük büründüğü karakter hediye edilecek. 2. Olan oyuncuya: 90 Günlük büründüğü karakter hediye edilecek. 3. Olan oyuncuya: 60 Günlük büründüğü karakter hediye edilecek. 
Her Gün Kazan (Tam Gün): Fuara her gün gelerek kendisini Wolfteam ekibine tanıtan tüm oyunculara hediye yağmuru. Her gün ayrı hediye, 4 gün üst üste gelene daha ekstra hediye! 
Hediyeler: 1. Gün Gelenlere: 15 Günlük Prestij Paket 2. Gün Gelenlere: 7 Günlük Kızıl Pençe, 1.7 Kurt Bakış Açısı, Altın Aslan Dövme Seti 3. Gün Gelenlere: 15 Günlük Adriana Tenorio ve Kurt Görünüş Seti 4. Gün Gelenlere: 7 Günlük SZ-550 Antique Set, ELWRCi M6A2 MC EC Set, 20C Uzman Çantası 4 Gün Üst Üste Gelenlere, yukarıdaki hediyelerin haricinde 30 Günlük Özel Versiyon Pedro Gomes 
Karakterle Resim (Tam Gün): 1.
Fuarda yer alan 3 karakterimiz (Marien Arnault, Yiğit Demir ve Pedro Gomes) ile oyuncular fotoğraf çekinecek. İsteğe bağlı olarak hangi karakteri istiyorsa o karakter ile fotoğraf çekinecek. 2.
Oyuncular, karakterler ile çekinmiş olduğu bu fotoğrafları [email]wtetkinlik@joygame.com[/email] adresine gönderecekler. 3.
Her karakter için gelen başvurular arasından 5'er oyuncu çekilecek ve oyunculara o karakter hediye edilecek. 4.
Oyuncular mail gönderirken (Oyuna giriş ismi, oyun içi ismi, gerçek ismi ve soy ismi) bilgilerini belirtmek zorundalar. Aksi takdirde gönderim gerçekleşmeyecektir. 
Hediyeler: Her karakter için seçilen bu 5 oyuncuya 60 Günlük fotoğrafını gönderdiği karakter hediye edilecek. 
Turnuva: 1.
8 vs 8 Fuar süresinde mini turnuvalar kurulacak. Toplamda 32 oyuncu belirlenecek. 2.
32 oyuncudan 4 ayrı takım yapılacak ve Pazar günü son saatte bu takımlar arasında maç oynatılacak. 3.
Bu maçlar arasında birinci olarak çıkan oyuncu büyük ödülü kazanacak. 
Hediyeler: Birinci olan oyuncuya: 1 Adet Masaüstü Bilgisayar Her gün ön eleme maçlarında kral olan oyuncular elektronik hediye kazanacak. (Klavye, Kulaklık, Mouse, Harici Disk, MP4 Çalar gibi)
• CENGİZ HAN 2 
8 Gardiyan'a Giriş: 8 Gardiyan zindanına girildiğinde ilk katta onlarca yaratık anlık olarak saldırıyor. Devamında 2. katta özel bir odada yaratıklar geliyor. 3. kat ise mistik bir bölümde tek tek yaratıklar geliyor. 16 makinada 4'erli 4 grup halinde 60 seviye karakterler ile etkinliklere girilecek. 
Lanetli Kilise: Katman katman ilerlenen, yer kabuğunun içi gibi görsel olarak çok doyurucu bir zindan. İçeride normal yaratıklar harici başdüşmanlar olarakda zengin. 16 bilgisayarda 4'erli 4 grup halinde 60 seviye karakterler ile etkinliklere girilecek. 
Antik Kalıntılar: Antik bir bölgede mistik yaratıklar ve her tur için bir Başdüşman öldürmesi yapılır. OOK’lar yardım eder. 16 bilgisayarda 4'erli 4 grup halinde 60 seviye karakterler ile etkinliklere girilecek. Hazine Mağarası: Maden gibi bir alanda bir çok yaratığın olduğu bir zindan. 16 bilgisayarda 4'erli 4 grup halinde 60 seviye karakterler ile etkinliklere girilecek. 
Turnuvalar: Farklı ırklardan karakterlerin birbirleri ile düellosu. 8 bilgisayarda 2 şer olacak şekilde farklı ırklardan karakterler ortak bir alanda düello yaptırılacak. 
Hediyeler: Turnuvalarda mücadele ederek başarı sağlayan oyunculara elektronik ürünler hediye edilecek. (Klavye, Kulaklık, Mouse, Harici Disk, MP4 Çalar gibi) 

• ZOMBİROCK 
Takım Maçı: 4'er kişiden oluşan Mavi Takım'a karşı Kırmızı Takım savaşıyor. İtfaiyeci, Beyzbolcu, Forvet, Gitarist, Boksör karması birbiriyle 5 dakika boyunca mücadele ediyor. 16 bilgisayarda 4'erli 4 grup halinde etkinliklere girilecek. 
Kor Avı: 4'er kişiden oluşan Mavi Takım'a karşı Kırmızı Takım savaşıyor. İtfaiyeci, Beyzbolcu, Forvet, Gitarist, Boksör karmasındaki oyuncuların her biri 6 kor taşıyor. 43 koru toplayan takım oyunu kazanıyor. 16 bilgisayarda 4'erli 4 grup halinde etkinliklere girilecek. 
Hediye: Turnuva saatlerinde yapılacak olan ödüllü maçlarda başarılı olan oyunculara elektronik ürünler hediye edilecek. (Klavye, Kulaklık, Mouse, Harici Disk, MP4 Çalar gibi.) 
• KEHANET 
Kristal Kalıntılar Kaynak Savaşı Görkemli bir savaş alanında 7 ayrı kristal bulunmaktadır. Bu kristallere 20 dakika içerisinde en çok sahip olabilen takım savaşın galibi olacaktır. 
Kadim Arena Anahtar Savaşı: Bu kadim arenada kendini göstermek istiyorsan, ölümsüzlük iksiri içmiş olman gerekir. Kadim arenada yapılması gereken içeride bazı zamanlar ortaya çıkan arena korkusuz bekçilerini, diğer takım oyuncularından önce öldürerek arena anahtarlarını toplamanızdır. Her anahtar daha fazla risk demektir sebebi oyuncular birbirlerini öldürdüklerinde, ölen kişinin anahtarlarına da sahip olmaktadır. Hem ölümsüz olup hem de öldüre bilmek için yapmanız gereken acımasız ve sinsi olmak. 
Hediye: Savaşlarda takımına en çok katkıda bulunan oyuncular OG'ler tarafından belirlenecek ve belirlenen oyunculara elektronik ürünler hediye edilecek. (Klavye, Kulaklık, Mouse, Harici Disk, MP4 Çalar gibi) 

FUARA NASIL KATILABİLİRİM?

GameX fuarına katılım ÜCRETSİZDİR. Etkinliklere katılmak için hiçbir ücret ALINMAMAKTADIR. İster fuar alanına geldiğinizde kaydınızı yaptırabilir, isterseniz de yakında güncellenecek olan GameX web sitesi üzerinden Online Davetiye’nizi alabilirsiniz. 
JOYGAME EKİBİNDEN KİMLER FUARDA OLACAK?

SHR Group Marketing Director Amrasamandil Joygame Topluluk Yöneticisi Shield Wolfteam: Producer Drakkahn, Assistant Producer Raunen, Takım Lideri OG_Jotun, OG_Mactire, OG_Reiatsu, OG_Iroichi, TY_AmonRa Kehanet: Producer Darknsky, Takım Lideri Durkaen, OG_Hermod, OG_Polgara, TY_Marsis, TY_Azazel Cengiz Han 2: Producer Mullrian, OG_Orgulas, OG_Esculope, OG_Aranel ZombiRock: OG_Lethainne, OG_Remmirath, OG_Uranos, TY_JoyPark Fuar boyunda diğer Joygame görevlileri de fuarı ziyaret edecek. 

FUAR ALANINA NASIL GELEBİLİRİM?

ADRES: İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Gümüş Cad.No:4 Harbiye 34367 Istanbul Telefon: +90 212 373 11 00 (pbx) Faks: +90 212 224 08 78 E-mail: [email]icec@icec.org[/email] 
Aşağıda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayıp, fuar alanına nasıl gelebileceğinizi bir çok öneri ve yardımcı ulaşım siteleri ile öğrenebilirsiniz. GameX Fuar Alanına Nasıl Gidebilirim? http://www.icec.org/istanbula-ulasim