GameX 2013 Heyecanı Eylül'de Başlıyor!

CHIP Online
19-08-2013, 18:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Oca 2004

Önümüzdeki günlerde İstanbul'da başlayacak olan dev oyun fuarı için nefesler tutuldu!

Okumak için: https://www.chip.com.tr/haber/gam ... basliyor_42152.html

Bugüne kadar 700.000'den fazla oyun severi bir araya getiren GameX Uluslararası Dijital Oyun Fuarı, bu yıl yine inanılmaz şovlara, yeni oyunların lansmanlarına ve dünya çapı oyun turnuvalarına ev sahipliği yapacak.


2012'de 125.000'den fazla ziyaretçiyi ağırlayan GameX, Joygame'in yeni oyun lansmanları, Riot Games Türkiye Lansmanı ve Şampiyonası başta olmak üzere birçok etkinliğe de sahne oldu. SquareEnix Onursal Başkanı Yasuhio Fukushima başta olmak üzere, dünyanın önde gelen oyun firmalarından katılımcılarla gerçekleşen konferansların yanı sıra, Türk oyun sektörünün nabzını tutan GameX Oyun Ödülleri de ilk sahiplerini buldu.


GameX Dijital Oyun Fuarı, 2013 yılında da büyük lansmanlara ev sahipliği yapacak. Dünyanın önde gelen MOBA oyunlarından Heroes of Newerth'ün oyuncularla buluşacağı GameX, Legend Online ile son yıllarda büyük atak yaparak Uzak Doğu'nun parlak oyun firmalarından biri halini alan OasisGames'in de yeni oyunlarına merhaba diyecek. Riot Games'in ülkemizde de büyük sükse yapan oyunu League of Legends'ın, EA Sports'unfenomen oyunu FIFA'nın ve Blizzard'ın RTS oyunu StarCraftII'nin de bulunacağı GameX'te, Türkiye'nin dijital oyun mağazası Playstore, 450 metrekarelik devasa alanıyla henüz piyasaya çıkmamış ünlü oyunları hediye edecek. PaybyMe ile birlikte boy gösterecek olan, dünyaca ünlü yapımlar Defiance ve RIFT'in yapımcısı Trion, bu oyunların Türkiye lansmanlarını gerçekleştirecek, World of Tanks ile dünya çapı başarıya ulaşan Wargaming ve Football Superstars ile ünlenen CyberSports da GameX 2013'e renk katacak. Yakın zamanda Warface ile piyasaya girecek olan Crytek'in yanı sıra, yıllarca Türkiye'nin en çok oynanan oyunlarından birisi olan Knight Online, EPIN ve PaybyMe tarafından Türkiye'ye getirilen Steam de GameX'in gözdelerinden olacak.


Tüm Konu: GameX 2013 Heyecanı Eylül'de Başlıyor!

Kaynak: www.chip.com.tr