Geleceğin Windows'u Android olacak!

CHIP Online
13-03-2009, 16:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Steve Ballmer duymasın: Windows Mobile için söylenen bu sözler hiç de yenilecek yutulacak gibi değil

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Gele ... d-olacak_11372.html

Resimlerle: Windows Mobile 6.5

Deutsche Telekom yönetim kurulu üyesi Reinhard Clemens CeBIT'te Windows Mobile'ı sert bir şekilde eleştirdi. Cep telefonları için geliştirilmiş Microsoft işletim sisteminin "kaynak canavarı" olarak tanımladı.

Clemens cep telefonlarının geleceğinin Windows'a değil, Google işletim sistemi "Android"e ait olduğunu düşünüyor ve programın aynı masaüstü-Windows'larına benzer bir başarı elde edeceğini öngörüyor. Clemens Almanya Financial Times dergisinde "Android geleceğin Windows'u olacak" ibaresini kullandı.

Tüm bunlar gerçekleşirken Microsoft şefi Steve Ballmer Windows Mobile programcılarından geliştirme sürecini hızlandırmalarını istedi. Ballmer Windows Mobile 6.5'in önemli bir sürüm olacağını fakat aslında bu sene için planlanan tam teşekküllü sürüm olmadığını söyledi. Microsoft CEO'su Redmond'da yapılan bir soru-cevap etkinliğinde tüm yeniliklerin önümüzdeki sene çıkacak olan Windows Mobile 7 ile beraber geleceğini bildirdi.

Tüm konu: Geleceğin Windows'u Android olacak!

Resimlerle: Windows Mobile 6.5

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Clemens'e katılıyor musunuz?

Toxic
13-03-2009, 17:38   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
3,600 mesaj

umarım Clemens'in dediği gibi olur

Fattur
14-03-2009, 20:44   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

Clemens SUCKS...

Tipe bak.Tipten kaybetti bu adam.Şİmdi SUCKS dediğim için üyeliğim falan silinebilir.Bunu normal karşılıyorum..