gelin ttnete kökten çözüm bulalım

Banned
29-12-2008, 22:27   |  #26  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 0
64 mesaj

Konuya ilişkin yazılanlara baktığımda bir kaç saptama yapmakta fayda var diye düşünüyorum.Birincisi ttnet dışındaki seçeneklerin hepsi ttnet'in altyapısını kullanıyor.İkincisi diger şirketlerin aslında fiyat farkları sadece kampanya dahilinde kimi avantajlar saglıyor ,yani son kertede ttnet'ten bir farklılıkları yok!Üçüncüsü,telekom kamuya ait bir kuruluştu ve  özel şahıs ve/veya şirketlere satılmıştır,bu doğru.Burada bilinmesi gereken bir kaç önemli nokta vardır.Sermayenin milliyeti yoktur!Ya da kalmamıştır; küreselleşme dediğimiz çagda artık tüm şirketler uluslararası karekter kazanmıştır,keza neredeyse türkiyede'ki şirketlerin hepsi başka ülkelerdeki kuruluşlara ortak olmuşlardır,dogal olarak yabancı şirketlerde türkiye'dekilere)Ayrıca bilinmelidirki Türktelekomun yönetiminde türkler de var!...sonuç olarak bu gerçekler ışıgında bizim üzerinde tartışmamız gereken konu ,net ve pratik sonuçlar olmalı!

Banned
29-12-2008, 22:48   |  #27  
Banlandı
64 mesaj

Ttnet'in (tabii ki tüm şirketlerin olduğu gibi!)temel amacı daha çok kar etmek olduğu düşünülürse ,fiyat indirimine gitmelerini düşünmek pek gerçekçi görünmüyor!Bu durumda başlangıç olarak fiyatın aynı kalmasını(29 ytl)ancak ,"kota miktarının yükseltilmesini" taleb etmenin ve bunun mücadelesini vermenin doğru olabileceğini düşünüyorum!Tabii ki sadece kişisel ve pratik somut bir fikir olarak öneriyorum.Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir???

megaloman
01-01-2009, 02:36   |  #28  
Yıllanmış Üye
588 mesaj
xbb
Ttnet'in (tabii ki tüm şirketlerin olduğu gibi!)temel amacı daha çok kar etmek olduğu düşünülürse ,fiyat indirimine gitmelerini düşünmek pek gerçekçi görünmüyor!Bu durumda başlangıç olarak fiyatın aynı kalmasını(29 ytl)ancak ,"kota miktarının yükseltilmesini" taleb etmenin ve bunun mücadelesini vermenin doğru olabileceğini düşünüyorum!Tabii ki sadece kişisel ve pratik somut bir fikir olarak öneriyorum.Bu konudaki düşünceleriniz nelerdir???
altına imzamı atıyorum.yazdığınız 2 farklı mesajında her kelime-satırına sonuna kadar katılıyorum

Banned
02-01-2009, 15:13   |  #29  
Banlandı
347 mesaj
megaloman
altına imzamı atıyorum.yazdığınız 2 farklı mesajında her kelime-satırına sonuna kadar katılı
her şirket kar etmek ister de japonyada 60 liraya gbit internet veren insan değil mi...düşmüşüz bir kere yahudilerin eline artık ömrümüzü çürütür bunlar...

LegendrekcaH
02-01-2009, 16:03   |  #30  
Taze Üye
5 mesaj

son 5 gün net iptal :d yes wireless Kendileri Kasınıyolar ben napam:D ya çindemi japonyadamı ne 3 , 4 millon bişi ödüyo adamlar onlar hacı çocuğuda nese ya:D

LegendrekcaH
02-01-2009, 16:05   |  #31  
Taze Üye
5 mesaj
semih_ozyurt
dostum bişey çıkacağını sanmam ttnet gine bildigini okur yeni abonelere sürekli indirim eskilerede bindirim
DOSTUM YEMİNLE YA KATILIYOM SANA