General Mobile 9 Pro

Burak Güleç
02-05-2019, 14:48   |  #1  
Burak Güleç avatarı
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Herkese Selamlar, 

Sanırım forumda gm9pro ile ilgili başlık yok, bu telefonu almaya karar vermeden önce çoğu forumda araştırdım ve piyasa da aynı fiyata eşi benzeri yok diyebilirim. 2 - 3 haftadır kullanıyorum ve kullanıcı deneyimimi sizlerle paylaşmak istedim. Kamerası 4k hem çekim yapabiliyor ve aynı kalite aktarabiliyorsunuz. Oyunlarda yüksek performans gösteriyor en azından benim deneyimlediğim need for speed no limits pubg asphalt 9 mortal kombat da gerçekten takılma dahi yok. Şarj süresi beni yeterince tatmin etti ortalama 1bucuk günüm çıkıyor normal şartlarda fix sadece oyun oynarsam 6-7 saati görüyor. Umarım telefon hakkında deneyimi olan arkadaşlar da bu başlık altında paylaşımlarını yaparlar. Birbirimizi böylelikle bilgilendirebiliriz. Herkese iyi forumlar

Hasan Aydoğdu
14-05-2019, 11:07   |  #2  
Hasan Aydoğdu avatarı
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
5 mesaj

selamlar arkadaşım bende yaklaşım 2 aydır kullanıyorum telefonu lakin başlığın altı dolmamış şaşırttı beni açıkcası lakin okuyan arkadaşlar vardır diye düşünüyorum. Sonra ki okuyacak arkadaşlara bende bir kaç deneyimimi aktarmak isterim. İlk olarak 4k çekimi güzel ve eis özelliği ile üstüne koyuyor. Saf android yapısı ile akıcı bir deneyim sunuyor. Bunun yanı sıra geniş hafızası da kullanıcıyı oldukça memnun ediyor ki 4k çekimleri oldukça yer kaplıyor. Oyun deneyimlerime gelince dediğin gibi sanırım şu an kaldıramayacağı oyun yok diyebiliriz. En üst segment oyunlarda bile bir donma durumu yaşamadım. Umarım telefonu alacak veya kafasında soru işaretleri kalan arkadaşlara faydalı olabilir yazdıklarım. Sorusu olan varsa başlık altında sorarsa yardımcı olmaya çalışırım. Herkese iyi forumlar dilerim

Turhost