General Mobile Discovery İlk Kullanım

ayberkatakan95
27-04-2014, 07:59   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
6 mesaj

General Mobile Discovery 16 GB son parti cıkışından bitane buldum 730 liraya ve Turkcell bayiinden aldım dün akşam saat 19.00 da telefonu açtım ve çok yoğun olmasada kullandım 10 tane felan uygulama yükleyip 4-5 dakka onlarda gezindim wifi üzerinden instagram facebook foursquare vb.  uygulamaları takip ettim çok yoğun bi kullanım olmadı acıkcası ama şuan yaklaşık 14 saat geçti ve halen %10 şarj var açtıgımda %60 civarında bir şarjı vardı daha ilk olmasına rağmen iyi bence %5 e düştüğünde ilk şarjını yapıcam kısmetse :) Xperia Sp modeliyler arasında kalmıştım ama SP de hafıza sorunu var ve root gerekiyor root yapıncada garanti kapsamından cıkıyosun hiç gerek yok bence böyle şeylere :) GMD alın işinizi gayet iyi görecektir yanlız bende araştırmalarımdan edindiğim bilgiye dayanarak size bir uyarı yapmak istedim... Markası modeli farketmez herhangi bir elektronik alet alacağınız zaman mutlaka kapalı kutu olarak isteyin açılışını sizin önünüzde yapsınlar çünkü bağzı insanlar gerçekten çok haince işler yapabiliyor örneğin bir telefon aldınız ve arızalı cıktı bunu garantiye gönderdiğiniz halde tamir olmadı yenisini gönderdiler eski telefonu çöpe atacak halleri yok anlaşmalı oldugu bazı uyanık iş yerlerine ucuz fiyattan satabilirler ve eğer sizin bu konularda biraz pasif kaldıgınızı görürlerse acık kutu olarak elimde var deyip size bu hatalı üretilip daha sonradan çalışır duruma getirilmiş elden ele gezmiş bir telefon satabilirler aman dikkat mutlaka kapalı kutu olarak tercih edin :)

Dip NOT: Yatarken telefonun şarjı %25 ti ve kalktığımda yine %25 ti :)

Son Düzenleme: ayberkatakan95 ~ 27 Nisan 2014 08:01
karayip54x
13-06-2014, 03:46   |  #2  
Taze Üye
3 mesaj

Güzel  cihaz

kamilakyol
16-06-2014, 11:03   |  #3  
Üye
70 mesaj

Çok teşekkürler bilgileriniz için

Letowest
20-12-2014, 14:50   |  #4  
Letowest avatarı
Taze Üye
6 mesaj

Teşekkürler neyse ki benimkide kapalı kutudaydı.