Generals Zero Hour Hata!

PsK_Pc_06
07-03-2010, 20:53   |  #1  
PsK_Pc_06 avatarı
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
752 mesaj

Arkadaşlar ben Generals Zero Hour'a yeni çıkan yamayı yani  Reborn v6'yı yükledim.Ondan sonra oyun hata vermeye başladı.Oyunu ve yüklediğim yamayı sildim tekrardan oyunu yükledim ancak yine Reborn v6.'nın açılış ekranıyla hata verdi.Bunun sebebi ne olabilir?Ne yapmam lazım eski haline getirmem için?Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Verdiği hata=

Lütfen yardım...

PsK_Pc_06
08-03-2010, 20:50   |  #2  
PsK_Pc_06 avatarı
OP Yıllanmış Üye
752 mesaj

Arkadaşlar bilen birisi yokmu?Nolur yardım edin...

CarlJohnson
08-03-2010, 22:30   |  #3  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

sorun indirdigniz sürümden kaynaklanıyor bu sürümün oyun dosyalarıyla bagdasmaması,içinde virus olması,saglıklı bir sekilde yaptıgnız update in calısmaması durumları olabilir..tekrar yuklemeyi deneyin baska yerden..yine olmazsa oyunu tekrar yüklemeniz gerekebilir.

PsK_Pc_06
08-03-2010, 23:11   |  #4  
PsK_Pc_06 avatarı
OP Yıllanmış Üye
752 mesaj

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim...İndirdiğim yamayı silip yeniden yüklediğim halde aynı hatayı veriyor...Yani şuanda bilgisayarda Reborn v6 ile ilgili hiç bir dosya bulunmamasına rağmen hepsini silip,program ekle/kaldırdan kaldırıp yeniden Generali yüklediğim halde aynı hatayı veriyor acaba bunu nasıl düzeltebilirim?

OsMaN BaBa
08-03-2010, 23:32   |  #5  
Üye
52 mesaj

Knight oynama

PsK_Pc_06
13-03-2010, 20:40   |  #6  
PsK_Pc_06 avatarı
OP Yıllanmış Üye
752 mesaj

Cevabın için teşekkür ederimde bunun knıghtla ne alakası var?Biraz açabilirmisin...
Ben bu yamayı indirmeden önce TR yaması vardı ve çokta rahat oynuyordum o zamanda Knıght oynuyordum.

Başka yardım edebilecek olan yok mu?
Şimdiden teşekkürler...

OsMaN BaBa
14-03-2010, 22:52   |  #7  
Üye
52 mesaj
Alıntı: PsK_Pc_06  
Cevabın için teşekkür ederimde bunun knıghtla ne alakası var?Biraz açabilirmisin...
Ben bu yamayı indirmeden önce TR yaması vardı ve çokta rahat oynuyordum o zamanda Knıght oynuyordum.

Başka yardım edebilecek olan yok mu?
Şimdiden teşekkürler...

Ben sana o yüzden knight oynama demedim, bu oyun çok tehlikelidir alkol ve uyuşturucu gibi bağımlılık gösterir(insan karakteriyle paralel).

PsK_Pc_06
20-03-2010, 14:31   |  #8  
PsK_Pc_06 avatarı
OP Yıllanmış Üye
752 mesaj

Arkadaşlar başka bir yolu yokmu?oyunu süreki silip yüklüyorum,netten indirip yüklüyorum ama olmuyor....Nolur yardım edin?Bilen birisi yokmu?

icemanphoenix
20-03-2010, 15:16   |  #9  
Yıllanmış Üye
308 mesaj

çözüm için belki bi fikir verebilir düşüncesi ile aklıma gelenleri bi yazayı dedim.
kurduğun yama, kayıt defterine bazı yeni değerler eklemiş ve yamayı sen kaldırırken bu yeni girdiler silinmemiş olabilir. buda sen ne kadar yeni yükleme yapsanda (emin değilim ama) sana o kayıt girdilerinden ötürü sürekli bu hatayı veriyor olabilir. aklıma gelen muhtemel en iyi seçenek yamadan önceki bir tarihe ve saate sistemi geri yüklemek.

edit: hata iletisinden anladığım kadarıyla (kıt kanaat english ile :D ) bu tarz ciddi hatalara birçok şeyler sebep olabilir, virüsler, aşırı ısınmış donanım ve donanımın minimum sistem gereksinimlerini karşılamaması gibi. hata iletisinde yer alan veb adresinden teknik desteği ziyaret etmeni öneriyor gibi birşeyler yazılı

Son Düzenleme: icemanphoenix ~ 20 Mart 2010 15:28
PsK_Pc_06
20-03-2010, 19:36   |  #10  
PsK_Pc_06 avatarı
OP Yıllanmış Üye
752 mesaj

İlgilendiğin için teşekkür ederim...Ben sorunumu bugün çok şükür hallettim.Benim gibi aynı sorunu çeken arakdaşlar varsa yardımcı olması dileğiyle nasıl yaptığımı paylaşmak istiyorum;

1-Oyunu ve yamaları son klasörüne kadar sildim.
2-Sonra oyunu bendeki CD'sinden yeniden PC'ye yükledim.
3-Daha önceki yama olan Generals Türkiye Yamasını,yeniden Generals Zero Hour'un üstüne kurdum ve oyun Çok şükür sorunsuz çalışmaya başladı...

CarlJohnson
20-03-2010, 23:15   |  #11  
CarlJohnson avatarı
Yıllanmış Üye
1,081 mesaj

pc denen aletin mübarek halleri işte ne diyelim :) hadi gecmis olsun arkadasım iyi oyunlar :)

sol_deniz
26-07-2010, 15:22   |  #12  
Taze Üye
1 mesaj

slm arkadaşım olay çok basit aslında generalsi gne sil sonra pragramfilesdeki ea games de generals dosyası var oyunu kaldırdıktan sonra bu generals dosyalarını sil sonra oyunu yeniden yükle ve oyunu çalıştır oyun olacaktır ...   + rep isterim olursa