GGW-H20L için Kopyalama sorunu..

HPQ-User
19-02-2009, 19:25   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

Tufan74 sormuş:
Merhaba,

Ben blu-ray yazıcı GGW-H20L ile orjinal blu-ray filmleri kopyalamak istiyorum. AnyDVD HD ile blu-ray filmi pc içine kopyaladıktan sonra boş bir blu-ray diske birebir kopyasını almak istiyorum ve yaptığım kayıtların blu-ray playerlar ile uyumlu olmasını istiyorum fakat Nero dahil hiçbir blu-ray kopyalama özelliği olan programlarla bunu başaramadım. yardımcı olursanız çok sevinirim.

Soru Türü: Yazılım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
intel quad-core q6600
2gb ram
400gb sata harddisk
1buçuk yıldır vista kullanıyordum fakat sırf görselliği yüzünden artık vistanın problemleri katlanamıycam dedim ve tekra xp kurdum
Ekran kartım. Sapphire Radeon HD 4670

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 7.0; Windows NT 5.1; SV1; InfoPath.2; .NET CLR 2.0.50727)

osmanefe
19-02-2009, 19:33   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj

http://wesleytech.com/copy-blu-ray-freeware/178/
bu programı indirip bir dene birde blue ray diskin kopyalanmaya karşı korunmalı olabilir kırman gerekir o da ayrı bir konu

Banned
19-02-2009, 19:42   |  #3  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj

arkadaşım adamlar boşunamı 128 bit lik aes le şifreliyorlar bunu dünyada kıranlar oldu ama senin yapacağın iş diil onu kopyalayamazsın

osmanefe
19-02-2009, 19:45   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
1,693 mesaj

:):) Evet kırmak zor zaten elinde bi BlueRay Disk yokmu paylaşma yöntemini kullanabilirsin

tufan74
19-02-2009, 19:50   |  #5  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj

Orjinal Blu-ray filmlerin kopya korumasını ve bölge kodunu AnyDVD rogramı ile kırarak pc içine kaydediyorum. yapamadığım şey pc içinden tekrar boş bir blu-ray diske kaydetmek. şimdiye kadar 3 tane boş blu-ray disk yaktım, çöpe gitti. benim istediğim video klüplerden orjinal blu-ray filmleri kiralayıp kopyalamak. arşivimi genişletmek için.

Banned
20-02-2009, 01:05   |  #6  
Banlandı
Teşekkür Sayısı: 2
934 mesaj
tufan74
Orjinal Blu-ray filmlerin kopya korumasını ve bölge kodunu AnyDVD rogramı ile kırarak pc içine kaydediyorum. yapamadığım şey pc içinden tekrar boş bir blu-ray diske kaydetmek. şimdiye kadar 3 tane boş blu-ray disk yaktım, çöpe gitti. benim istediğim video klüplerden orjinal blu-ray filmleri kiralayıp kopyalamak. arşivimi genişletmek için.
işte sen bunu yaparsan elin korsancısıda yapar blue-ray senin bunu yapmana engel olacak bir şifrelemeye sahip olduğu için hd dvd yi mezara gömdü zaten

tufan74
20-02-2009, 19:40   |  #7  
Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
2 mesaj
osmanefe
http://wesleytech.com/copy-blu-ray-freeware/178/
bu programı indirip bir dene birde blue ray diskin kopyalanmaya karşı korunmalı olabilir kırman gerekir o da ayrı bir
Teşekkürler arkadaşım. verdiğin link çok işime yaradı. orda yazanların aynısını yaptım ve oldu. artık orjinal blu-ray filmleri kopya korumasını ve bölge kodunu kaldırarak boş bir blu-raye birebir kopyalayabiliyorum ve blu-ray player'a takıp tv den izleyebiliyorum. Bugün yazıcıoğlu işhanına gittim ve 10 tane boş blu-ray kutusu aldım. tanesi 2 milyon. Ayrıca 25GB lık boş blu-rayler de 10 milyondan satılıyor orda. markası DMS. bir 10 tanede boş blu-ray disk aldım. Şu an tek elde edemediğim dual layer olan 50BGlık blu-rayler. Kadıköyde kesinlikle yok hatta çoğu yer türkiye'ye gelmediğini söyledi ama Media Marketde 65 milyondan satılıyor Verbatim marka olanlar fakat benim aradığım oem olan dual layer blu-ray diskler. 50GBlık bir blu-raye 65 milyon verdikten sonra gider orjinal film alırım. Neyse tekrar çok teşekkür ederim.

Son Düzenleme: tufan74 ~ 20 Şubat 2009 20:14