Ghost Recon: Advanced Warfighter

Cthulhu_Dawn
08-11-2006, 21:46   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
15 mesaj

Öncelikle herkese selamlar.
Benim şu ghost reckon advanced warfighter oyunuyla ilgili bir sorunum var. Oyunu makineme kurduktan sonra çalıştırmak istediğimde -başlatma dosyasına çift tıkladığımda- bilgisayarın hiçbir tepki vermediğini görüyorum. Sanki hiçbir yere çift tıklamamışım gibi... Yani oyun hata falan vermiyor; sistem kendi kendine restart falan atmıyor. Bunun nedenini çok merak ediyorum ve harhangi bir fikriniz var sa bunu benimle paylaşırsanız çok sevinirim.
Bu Ghost Reckon, ekran kartı kutusunun içinden çıkmış bir oyundur arkadaşlar aklınıza kötü bir şey (crack hatası, eksik kopyalanan dosyalar, vs...) gelmesin lütfen...:)
Sistem bilgileri de şunlar:
ASUS M2N NForce4
AMD Athlon 64 X2 4200+
ASUS Radeon EAX1950XTX 512 MB
2x512 MB DDR2
120 GB Samsung
16x LG DVD-RW

Teşekkürler
Saygılar...

Son Düzenleme: Simple User ~ 11 Kasım 2006 18:17
Emretaner
08-11-2006, 22:44   |  #2  
Yeni Üye
31 mesaj

ya boşver çift tıkladığına deyicek bi oyun değil gerçekten yada benim düşüncem bu

Cthulhu_Dawn
10-11-2006, 22:31   |  #3  
OP Taze Üye
15 mesaj

Ne olursa olsun; oyunun teki bilgisayarda açılmayınca insan merak ediyo nedenini. İsterse dünyanın en kötü oyunu ya da programı olsun makinemin çalıştırabilmesini isterim ben. Keşke ghos reckon  makinede açılsa da ben beğenmesem..:)..Saygılar...

Cthulhu_Dawn
12-11-2006, 01:10   |  #4  
OP Taze Üye
15 mesaj

Problemin nedenini öğrendim ve onu çözdüm arkadaşlar. Windows'umuzun güvenlik açıklarını kapatmak için indirilen güncellemelerden bir tanesi bu soruna yol açıyormuş. Program ekle kaldırdan ("Güncellemeleri Göster" kutucuğunu işaretli hale getirerek) KB917422 kodlu güncellemeyi kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatmak sorunu ortadan kaldırıyor. Program ekle kaldır yolunu kullanmak zorunda değilsiniz tabi ki; C:\WINDOWS\$NtUninstallKB917422$\spuninst.exe dosyasıyla da oluyor.
Saygılar...