Gitt Full Force Reklam Filmi....

Bu başlık kilitlidir. Yeni mesajlar gönderilemez veya mevcut mesajlar düzenlenemez.
computerdelisi
01-04-2006, 21:31   |  #1  
OP Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
103 mesaj

Arkadaşlar sizlere cem Yılmaz ın full force reklamını sunuyorum.. indirmek için siteye üye olmanız gerekiyor ama ben oldum. size de tavsiye ederim..

adresinden indirebilirsiniz..

CU_GS7
01-04-2006, 22:13   |  #2  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Ben üye olma gereği olmayan bir link veriyim (8 MB):

Ayrıca 7610 cep telefonuma da uyarladım ve telefonda sadece 700 KB..

theironman
02-04-2006, 09:28   |  #3  
theironman avatarı
Genel Denetmen
Teşekkür Sayısı: 63
8,347 mesaj
CU_GS7
Ben üye olma gereği olmayan bir link veriyim (8 MB):

Ayrıca 7610 cep telefonuma da uyarladım ve telefonda sadece 700 KB..

nasıl uyarladığını öğrenebilir miyim?

CU_GS7
02-04-2006, 16:28   |  #4  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj
elvis32
nasıl uyarladığını öğrenebilir miyim?
Çok fazla zamanımı almadı..

Converter ve importer isimli programlar var..
Bu programlar dosyaların boyutlarını değiştirebiliyor,kalite ayarlarıyla oynayabiliyor ve çeşitli formatlara dönüştürebiliyor..

Mesela ben 3 converter ve 1 importar kullandım..Kullanımı bedava ve başarılı olanını bulana kadar bunları denedim..

Sonuçta "WinMPG Video Convert" adlı programda başarılı sonuç elde ettim..Ayrıca freeware olduğu için beğendim..

Bu programda "All to RmvB" yi seçip ilerlediğinde istediğin video dosyasını seçip,convert tuşuna basıyorsun..
Daha sonra boyut ve kalite ayarlarından arzu ettiğin bileşimi elde ediyorsun..Cep telefonunun desteklediği video formatını bulmak önemli..
[6600`ı olan arkadaşlarımda bu viedo çalışmazken(yalnız ses geliyor), benim telefonun 7610`da sorunsuz çalışıyor..]

Daha sonra da cep telefonuna bluetooth veya USB ile yolluyorsun..

CU_GS7
02-04-2006, 20:17   |  #5  
Yıllanmış Üye
6,371 mesaj

Ayrıca,ben denemedim ama bir diğer yöntem ise:

"Cep telefonum için mpeg4 formatında klip yapmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?"

Virtual Dub programı ile video dosyalarınızı cep telefonunuza uyarlayabilirsiniz. Video dosyanızı virtual dub'a aktarın ve videonuzun çözünürlüğünü cep telefonunuzun ekran ölçülerine göre değiştirin. Ardından virtual dub size sesleri nasıl kaydetmeyi istediğinizi soracaktır, eğer stereo kulaklık kullanmayacaksanız mono mp3 olarak kaydedebilirsiniz. Daha sonra videonuzu son şekli ile kaydedip cep telefonunuza aktarabilirsiniz. Eğer mpg4 destekleyen bir oynatıcınız yoksa beta player ya da helix playeri deneyebilirsiniz. Oldukça başarılı oynatıcılardır.
(Alıntı: Daron Dedeoğlu)