Gitti Gidiyor a güveniyonuz mu?

hahahaapşuu
01-01-2011, 16:03   |  #26  
Yeni Üye
Teşekkür Sayısı: 0
40 mesaj

"Gitti Gidiyor'a güveniyormusunuz ?" Doğrusu bu...

serkançakır
13-01-2011, 11:13   |  #27  
Üye
51 mesaj

duyulduk bi yer ama hiç ürün almadım nasıl bir yer olduğu hakkımda bilgim yoq

MnfTrb
27-01-2011, 11:49   |  #28  
Üye
67 mesaj

valla bi kere işlemci almıştım.Hiç bir sorun olmadı.

Ama satıcıya da dikkat  etmek lazım.

Yorumları okumak lazım kısaca :)

catetik
08-02-2011, 04:01   |  #29  
Yıllanmış Üye
279 mesaj

En güvenmediğim ikinci el sitesi. Bu site satışlar üzerinden komisyon aldığı için, ürün iadesine hiç sıcak bakmıyor ve tavrını satıcıdan yana koyuyor.

TuncaBozkurt
08-02-2011, 21:04   |  #30  
Yıllanmış Üye
4,805 mesaj
Alıntı: emre_224  
akrabam kötü bişe yaşadı. ayakkabı aldı ama gelen ayakkabı çakmanın çakması 4 çizgili adidastı.o ayakkabıya 120 tl vermişti. geri iadede edemedi.tabi saglam kullanıcılardan alışveriş yaparsanız bişe diemem.(yıldızı bol yorumu bol olan)
Böyle durumlar için GittiGidiyor'un şöyle bir sistemi var: Satın aldığınız ürünün parası ilk olarak GittiGidiyor'un hesabına geçiyor. Ürün size teslim edildikten sonra 3 gün içerisinde size onay ve red seçeneği sunuluyor. Eğer üründe sizinki gibi bir problem olursa paranın satıcının hesabına geçmesini reddedebilirsiniz. Üç günlük süreyi geçirirseniz işlem otomatik olarak onaylanıyor.
http://www.gittigidiyor.com/main/static/sifir_risk.php

Satıcıların hataları ya da yalanları olabilir ama olan haklarınızı da kullanabilirdiniz.

spoody
17-03-2011, 16:04   |  #31  
Taze Üye
2 mesaj

gittigidiyordan şu ana  kadar 141 işlem  yaptım. sadece 1 işlemde sorun  çıkmıştı. ve  sorunu site yönetimine   ilettim. sonuç olarak  paramı iade ettiler. ben gayet  memnunum.

halilpazarlamadan
23-04-2011, 22:08   |  #32  
Taze Üye
1 mesaj

Merhaba,

Alıcıyı da satıcıyı da koruyan "Sıfır Risk Sistemi" ile güvenli bir elektronik alışveriş sağlanıyor. Hele ki alıcılar için daha da güvenli çünkü 3 gün içerisinde ürün iadesi yapabiliyorlar. Alıcının ödediği para GittiGidiyor'un havuz hesabına yatıyor, ürün eline ulaştıktan sonra Alıcı onay veriyor ve para havuz hesabından satıcıya aktarılıyor. Ürün kendisine ulaşmazsa ya da üründe hasar, arıza vs tespit eder ve Alıcı onay vermezse parası geri iade ediliyor. Tabiki bazı koşulları var, keyfi davranışlar mümkün olduğunca engelleniyor.
Ayrıca Alıcı ile Satıcı mesajlaşabiliyor, hatta eğer dükkanlardan alışveriş yapıyorsanız ürün satışı gerçekleştiğinde faturadaki bilgiler sayesinde dükkan sahibine doğrudan telefonla erişip de derdinizi anlatabiliyorsunuz.

Benim de GittiGidiyor'da dükkanım var. Aşağıdaki link ve mail adresinden bana ulaşabilirsiniz.

http://dukkanlar.gittigidiyor.com/HalilPazarlamadan/
[email=HalilPazarlamadan@hotmail.com]HalilPazarlamadan@hotmail.com[/email]  (messenger'a ekleyebilirsiniz.)

müllers56
22-06-2011, 21:02   |  #33  
Taze Üye
16 mesaj

gecen yaz lise tatile girdigi icin evde daraliyordum tahtakale den iphone blackberry aksesuarlari aldim.Gitti gidiyordan cogunu sattim.Sistemi gercekten güvenilir.Cünkü ürünü inceleyip onay veriyorsun.Para havuzdan saticinin hesabina geciyor.Eger 3 gün icinde onay vermezsen para otomatik hesaba gecer.Aslinda piyasada bir cok güvenilir site var ama büyük firmalar bizde hep aliskanlik yaptigindan daha pahali oldugu halde gidip orada aliyoruz.Mesela hepsiburada da sorun yasadim bu yüzden dijitallife.com dan bir takim alisverisler yaptim cok güvenli,hizli ve ucuz...Anladim ki sorun bizim önyargilarimizda

superbigsmoke22
10-08-2011, 21:52   |  #34  
Taze Üye
3 mesaj

100%75 güveniyorum :))

gulcannur
14-10-2011, 14:25   |  #35  
Taze Üye
1 mesaj

çok güvenilir bir marka değil

agkaraca
03-11-2011, 10:52   |  #36  
Üye
84 mesaj

Ben artık gitgidiyordan alışveriş yapmayı bıraktım, şuan sanalpazara bakıyorum ihtiyacım olan ürünleri açıkartırma sistemi ile daha makul bir seviyede alıyorum. Tavsiye ederim.

zaferogrtm
17-01-2012, 23:39   |  #37  
Taze Üye
1 mesaj

GİTTİGİDİYOR KESİNLİKLE SAHTEKARLIK VE DOLANDIRICILIK AMAÇLI KURULMUŞ BİR SİTEDİR. NEDEN Mİ:1-BİZZAT DOLANDIRILDIM.
2-HİÇBİR ŞEKİLDE ŞİKAYET İLETEMİYORUM KENDİLERİNE. SATICINIZ TARAFINDAN DOLANDIRILDIM DİYECEĞİM AMA BUNU DİYEBİLECEĞİM AKTİF BİR TEL. NUMARASI DAHİ YOK. SİSTEMDEN MESAJ ATINCA DİREK SAHTEKAR SATICIYLA TEMASA GEÇEBİLİYORUM. BU DA SORUNU ÇÖZMÜYOR ZATEN. İLK KEZ ALIŞVERİŞ YAPTIM GİTTİGİDİYOR.COM DAN VE DOLANDIRILDIM. SAHTEKAR SATICI İSE ELECTROOM AMAN DİKKAT EDİN.

omersc
03-10-2012, 23:45   |  #38  
Taze Üye
1 mesaj

aynen bende dolandırıldım.işin en ilginç tarafı durumu gittigidiyora bildirdim.bana bir iki mesajlaşmadan sonra söz konusu satıcının üyeliğini askıya aldıklarını yazdılar.dönüp satıcıya baktığımda adamlar hala satışlarına devam ediyorlardı.sonra tekrar msj attığımda bana bu sefer şuan satıcıyı takip ediyoruz dediler.sonuç:param gitti ve adamlar hala gittigidiyorla beraber çalışıyolar.

icealfabets
06-04-2013, 12:51   |  #39  
Taze Üye
1 mesaj

juteria şerefsiz bir satıcıdır aynı zmanda haysiyetsiz ve sahtekardır. gümüş diye sattığı mallar tenekedir. bir çöp bile almayın.

mhmt06
06-04-2013, 15:07   |  #40  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 134
1,187 mesaj

bence onların bi suçuyok. tamamıyla alışveriş yapanlar suçludur. ama Allah,  bunu anlayabilecek kabiliyet vermemişse sizede kızamam. 
bir uyanık konu açıyo. sonra başka bir üyelik açıp olumlu bir şekilde kendine cevap yazıyor. yada paslaştığı birileriyle yazışıyolar. 

birisi  filanca. com güvenlimidir diye sorarsa  reklam amaçlı soruyodur. cevabınıda kendisi yada arkadaşı verecektir zaten
yine birisi filanca.com  güvenlidir. ben şunu aldım derse kesinlikle o sitenin üçkağıtcı görevlilerinden biridir.

ama tüm bu uyarılara rağmen bu tür siteleri yaşatacak kadar bol saf var. 

adam televizyonda soruyor.  tek harf kaldı   bu ilimiz hangisi?        ÇOR..M   

arayan uyanık cevap veriyor   'BURSA'
sonra tüm saflar ' aaaaaa    aptal adam bilemedi' diyip, telefonlara sarılıp kontör yağmuruna tutuyor adamları

bazende çok zor soruyolar :    harflerden 10 harfli ilimizi bulun           D.İ.Y.A.B.A.R.R.I.K
telefon çok geliyosa arayan 40 yaşındaki adam cevap verir     SİİRT  
maalesef bilemediniz  lütfen dikkatli bakın harflere 
gelen telefonlar azalınca  çok zeki birisi düşürmeyi başarır ve doğru cevabi bulur ve başka yarışmaya geçerler.

SİZCE NEDEN BİZİMLE DALGA GEÇİYORLAR ????

Son Düzenleme: mhmt06 ~ 06 Nisan 2013 15:08