Gİttİ makinaaaaa

HPQ-User
04-06-2009, 12:01   |  #1  
OP CHIP Online
Teşekkür Sayısı: 29
30,996 mesaj

atif sormuş:
DAHA önce bu site bana çok yardımcı oldu için uzmana bidaha danişim dedim :D pc bklemedeydi 7 saat boyunca beklemye aldım arada bi r glip açıyodum en sonun da aç madan kasa ya bişe takim dedim oda wap cam biraz fazla sarsdım kasayı pc bkleme konumundayken yanıp sönen ışık gitti

ne yptıysam olmadı gece şaka gibi geçti resmen .D pili çıkartıp taktım tık yok normal de çalışırdı tuşa bas tım tık yook anakart usp lerine bişeler taktım takılı haldeyken ışık falan yanııyoor anakartın içide hiç bi ışık yanmıyor başka ram taktım 512 çalışan yok ceset gibi duruyoo  ylnız çokta olsa bi ihtimal verin acaba anakartmı normalde fişi çekip taktım zaman 1 sn ye sora usp lere güç geliyor usp dekiler yanıyor bu haldeyken taktığımda 6 sn yede yanmaya bşlıyor wap cam falan aca ba ne olabilir  lütfen en kısa zman da yazın pc de hiç bi hareketlik yok öle ölüm sessiziği gibi hava veriyo ortama anakart acer 4 slot var nyde sorun olabilir fana da dönmüyor fişi çıkartıp taktımda 3 sn sora kndisi çalışırdı ama 1000 kez deneme ramen hiç bişi yok şimdiden emeğinize saygılar

Soru Türü: Donanım
İşletim Sistemi: Windows XP
Sistem Özellikleri:
amd 3500+939 overlock 2.60 acer anakart model  NVIDIA C51G 256 ekran kartı 2 gb kıngstoon dual kıt ram ram

İnternet Tarayıcı: Mozilla/4.0 (compatible; MSIE 6.0; Windows NT 5.1)

Mustafa@PC
04-06-2009, 12:22   |  #2  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

1.Psu'da sorun oluşmuş olabilir,farklı bir psu ile bilgisayarı açmayı deneyin.

2.Hdd'yi farklı bir slotta deneyin,tahminimce anakartta 2 tane SATA slotu mevcut.

3.Onboard ekran kartınız varsa,mevcut ekran kartını çıkartın,onboard ile sistemi açmayı deneyin...

yas
04-06-2009, 15:41   |  #3  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
592 mesaj

Sorununu Türkçe ifade edebilir misin?