Glary Utilities Pro [14.01.2010]

CHIP Online
14-01-2010, 11:00   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Glary Utilities Pro İsviçre çakısı gibi, bütün gerekli sistem optimizasyon araçlarını bir araya getiren bir yazılımdır.Hem amatör, hem profesyonel kullanıcılar için kullanımı kolay bir uygulama olan Glary Utilities, güçlü özellikleri bünyesinde barındırır.Glary Utilities Pro ile sisteminize bakım yapın, hataları onarın, performansını artırın ve koruyun!Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online Forum

Glary Utilities Pro İsviçre çakısı gibi, bütün gerekli sistem optimizasyon araçlarını bir araya getiren bir yazılımdır.Hem amatör, hem profesyonel kullanıcılar için kullanımı kolay bir uygulama olan Glary Utilities, güçlü özellikleri bünyesinde barındırır.Glary Utilities Pro ile sisteminize bakım yapın, hataları onarın, performansını artırın ve koruyun!Program hakkındaki yorumlarınız ve bilgi alışverişi için: CHIP Online ForumGlary Utilities Pro belleği optimize ediyor, hatalı kısayolları bulup siliyor, Windows başlangıç programlarını görüp değiştirmenize imkan veriyor ve bunun gibi bir çok bakım işlemini bir kerede gerçekleştirmenize izin veriyor. Sonuçta daha hızlı, daha verimli, daha stabil bir Windows tecrübesi sizleri bekliyor.

Kaynak: www.chip.com.tr

DOWNLOAD: Glary Utilities Pro

zrgnlr04
14-01-2010, 11:07   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 0
977 mesaj

kaçırmayın derim,güzel fırsat.

Kapalı Hesap (135391)
14-01-2010, 12:46   |  #3  
Kapalı Hesap
2,758 mesaj

Güzel fırsat :)

Hayalet 26
14-01-2010, 13:39   |  #4  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj

Giveaway of the Day - Glary Utilities Pro programını indirdim ve kurdum.Kurulum sırasında hatalı dosya uyarısı verdi fakat uyarıyı kapatınca kurulumu tamamladı.Aktive etmek için active.exe dosyasını çalıştırdım.Bu seferde NİS 2010 güvenlik uyarısı verdi ve dosyayı çalıştırmadı.Programı açtığımda 30 günlük deneme yazıyor.
Nasıl aktive edilecek bu program ya da deneme sürümüyse neden veriliyor?

GeçeninYargıcı
14-01-2010, 13:49   |  #5  
Yıllanmış Üye
144 mesaj

Evet bende kacırmayın diyorum hem türkce dil destekli.
Programın reg kaydınını alıp kalıcı olarak kullanabilirsiniz.
Reg kaydı nasıl alınır konusunda bilginiz vardır  olmayanlar için burada konuyla alakalı bilgi veremiyorum
ilgili firma yazılım koruma hakları sebebiyle kurallara uygun değil  fakat konuyla alakalı
http://tr.giveawayoftheday.com/  sitesindeki yorumlardan bilgi alabilrsiniz tabi silinmediyse bunun  garantisini veremiyorum  veya tanıdıklarınızdan konuyla ilgili bilgi alabilirsiniz.

Son Düzenleme: GeçeninYargıcı ~ 14 Ocak 2010 14:01
Hayalet 26
14-01-2010, 14:05   |  #6  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
2,018 mesaj

Arkadaşlar programı aktive etmek için kurulumdan sonra setup dosyalarının olduğu yerdeki active.exe dosyasını çalıştırıyoruz.Bunu yapmadan önce antivirüs korumasını kapatmanız gerekiyor.Aksi halde dosya çalışmıyor ve program süresiz olmuyor.Ben antivirüsü kapatıp tekrar denedim ve aktive oldu...

madmax50
14-01-2010, 15:22   |  #7  
Taze Üye
7 mesaj

Program çok güzel teşekkürler

zrgnlr04
14-01-2010, 15:39   |  #8  
Yıllanmış Üye
977 mesaj
Alıntı: Hayalet 26  
Giveaway of the Day - Glary Utilities Pro programını indirdim ve kurdum.Kurulum sırasında hatalı dosya uyarısı verdi fakat uyarıyı kapatınca kurulumu tamamladı.Aktive etmek için active.exe dosyasını çalıştırdım.Bu seferde NİS 2010 güvenlik uyarısı verdi ve dosyayı çalıştırmadı.Programı açtığımda 30 günlük deneme yazıyor.
Nasıl aktive edilecek bu program ya da deneme sürümüyse neden veriliyor?
o Active.exe dosyasını(açmadan,çalıştırmadan) C:\Programfiles\Glary Utilities in kurulu old.dizin içine atın(sürükle bırak),PC kapa\aç yapıp ;ondan sonra(yeni yerinde) çift tıklayarak çalıştırın.Programın full sürüm haline geldiğini göreceksiniz.Kolay gelsin.
Ayrıca NİS 2010 uyarısına aldırmayın ve karantina dan geri yükle komutu verin ve kaldığınız yerden devam edin(tekrar bloklamayacaktır).
a)Glary Utilities ile Kayıt Kütüğü Birleştirme,
http://doctus.org/showthread.php ... ght=Glary+Utilities
b)Glary Utilities Kullanım Yönergesi,
http://doctus.org/showthread.php?t=29099
Yazılımın Genel Özellikleri

Disk Temizleyici : Diskinizden gereksiz verileri kaldırır.
Kayıt Defteri Temizleyici : Sistem performansınızı yükseltmek için Kayıt Defteri'ni tarar ve gerekli temizlemeyi yapar.
Kısayol Onarıcı : Başlangıç menüsü ve masaüstündeki kısayol hatalarını giderir.
Başlangıç Yöneticisi : Başlangıçta hangi programların otomatik açılacağını yönetmenizi sağlar.
Bellek İyileştirici : Arkaplandaki boş belleği optimize eder ve en iyi şekilde kullanmanızı sağlar.
İz Temizleyici : Tüm izleri, çerezleri, internet geçmişini ve dahasını siler.
Internet Explorer Asistanı : Internet Explorer eklentilerini yönetir ve bozulduğunda ayarları onarır.
Disk Analizcisi : İstenen dosya ve klasörlerin detaylı bilgilerini analiz eder ve size sunar.
Çift Dosya Bulucu : Ürün hatalarından kaynaklanan çift ve aynı dosyaları bulur ve siler.
Boş Klasör Bulucu : Bilgisayarınızdaki boş klasörleri bulur ve kaldırır.
 Kaldırma Yöneticisi : İhtiyacınız olmayan veya kaldıramadığınız programları tamamen sisteminizden

Son Düzenleme: zrgnlr04 ~ 14 Ocak 2010 16:22
murat2010
14-01-2010, 17:59   |  #9  
murat2010 avatarı
Yıllanmış Üye
287 mesaj

Kesinlikle hiç kimse kaçırmasın.... Büyük fırsat..

Mustafa@PC
15-01-2010, 00:47   |  #10  
Mustafa@PC avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 5
13,125 mesaj

Teşşekkürler...

Mehmet Kök
15-01-2010, 02:04   |  #11  
Yıllanmış Üye
170 mesaj

Chıp Online, Giveawayoftheday Teşekkürler Active Edemeyenler Alman Giveawaya Baksınlar Eski Bir Link Var Giveaway'ın Reg Kaydı Bu Setup Dosyasına Oluyor Burdaki Seriali Ekleyin Kullanıcı Adınızı Yazın Program Çalışıyor Glary Utilities Pro ve Glary Utilities Setup Dosyaları Güvenlik Yönünden Bütün Programlarca Uyarı Veriyor ve Setupu Siliyor 2 Sene Önceki Setup Dosyasında Bu Sorun Yoktu Konu Detaylı Araştırılmalı Sağlıcakla Esen Kalın.