Gold Bilgisayar aman Dikkat!

jokey
25-01-2013, 14:30   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj

Bir gün önce televizyonda reklamda gördüğüm Dizüstü akşam araştırdıktan sonra Kadıköydeki yazıcıoğlu iş hanının karşısındaki gold bilgisayara gittim hem ürüne bakayım inceleyeyim buna görede alayım dedim.Gittim ürün birkere rafta yok ama ürün "Kırmızı Bülten" olarak daha ilk girişte reklam kağıtlarında.Sonra neyse Ürünü inceliyemedik ona benzer aynı marka kasanında aynı olduğunu söylediği laptopa baktım kasa aynı dediler hadi dedim genede alıcam...sonra

Ürünün ödemesini yapmak için başka bir yere yönlendirdiler..Kartınıza vade farklı oluyor dediler.Nasıl olur dedim sitenizde böyle birşey yok.Vazgeçtim aslında 10 -20 tl sorun değilde iş pek keyifli alışverişe gitmedi açımdam.Sonra vazgeçtiğimi söyledim ve çıktım.

Müşteri hizmetlerini aradım şikayet için konuştuğum hanım efendi demesinmi biz farklı çalışıyoruz mağazalardan.E peki aynı indirim ordada uygulanıyor sitenizde mağazalarımız diye yer var.Sadece denilen içi boş laflar.Anlıyacağınız arkadaşlar g...başka oynuyor....

Daha alışveriş yapmadan bu kadar çelişki.Ya birde yapıp üründe arıza olsa felan ne olur kim bilir..Yorum gene size kalmış...

murat5038
26-01-2013, 00:45   |  #2  
murat5038 avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 681
6,682 mesaj

Abartmışsınız bence  1. olarak bazı ürünler Web'e özel olduğu için fiyat farkı ve ürün stok durumu değişebilir.

Çoğu şirkette bir ürün istiyorsun eğer fiyat farkındna vs alamıyacak duruma girdiğizi anlayıp şirket taktiği ile çalışanlarına Başka ürün öneride bulunuyor(bence yanlış bir durum satıcıdan öneri istemedikçe söylenmesi bu gibi durumlara sebep olabiliyor.)

Ayrıca her şirket gibi aldatmaca veya bunun gibi kötü hikayeleri mevcuttur.