Gold Bilgisayar Ve Sahtekarlığını Görün

ararat1824
13-11-2012, 08:47   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
2 mesaj

Herkese selam Arkadaşlar bilmeyen bilsin bilmeyenede soylessin neticede bu herkesin menfeatine .

Gold bilgisayar bildiğiniz gibi büyük bir firma ve insan birşey alırken gerçekten sahtekarlık düşünemiyor ve güveniyor

Bende bu izlenim vardı Meğer oyle değilmiş ne zaman öğrendim başıma taş düşünce ve aldığım cihaz arıza verince .

Gold bilgisayar dan bir televizyon aldım fazla detaya girmeden LG marka 47LV375S smart tv li tabi peşin parasını verip eve gelip bağladılar ve gitiler masanın üstünde duruyordu .

2012 ocak sonunda aldım televizyonu tam olarak 8 ay kulandım ve ne olduysa birden ekran giti aç kapat derken aynı bende hemen LG servisini aradım yardımcı olup yarın almaya geleceğiz dediler .Dikat televizyok LG marka Bende LG servisini arıyorum.

Ertesi gün LG servisi geldi ve tv süktüler filan tam o anda biz buna bakmıyoruz dedi nasıl olur ya dedim bu LG değilmi sahtemi yok dedi LG ama başka firma dediler ya nasıl olur şimdi LG2 mi varki başka dedim yyok dedi ithalatçı firma var orayı ararsın dedi ve giti.

Televizyonun Arkasında ECC yazıyordu oradaki telefonu aradım ertesi gün onlar geldi tv almadan ünce ön alt paneldeki siyah kaplamayı açmadan çekerek baktı ne oluyor dedim o kapak değil dedim açılmaz yok dedi ben toksin varmı diye bakıyorum dedi ve alıp götürdü peki toksin varmı dedim yok görünmüyor dedi .

Yaklaşık 15 gün sonra beni aradılar Sizin tv de sıvı teması var deyip masrafları benim karşılamam gerektiğini soledi ne kadar 1.800 çuşşşşşşşş neler oluyor ya dedim. ve kapatım para vermem dedim .

Hemen gold bilgisayar gidip tüm olayı anlatım ama kimi ilgilendirirki mağaza müdürüylen görüştüm hal etmeye çalışırız dedi oda boş çıktı .

Şimdi olaya bakın Gold bilgisayar LG markasının sahtesini satıyor nedenmi ECC firmasının stoklarda kalmış defollu malını satıyor dolayısıylan grantisi olduğu halde LG bakmıyor olaya Kim bakıyor ithalatçı Sahtekar firmanın servisi peki bu sahtekar firmanın malını kim satıyor Gold bilgisayar .

Yani elinde granti belgen var ama işe yaramaz bir belge. bende hepsine bedua ettim ve allaha havale ettim .

Not: Sıvı teması nedir :
1-Televizyon Yıkamada yıkanmıştır
2-Televizyon dışarı çıkarken yağmurlu havada şemsiyesiz çıkmıştır
3-Ev hanımı yanlışlıklan çamaşır makinasına atmıştır
4-Halının içinde unutup halı yıkamacısı onuda halıylan yıkamıştır.
5-Televizyon hava sıcakken evde kimse yokken havuza gitip yüzmüştür

İşte Gold bilgisayar ve ECC firmasının  halkı nasıl dolandırdığını soyduğunu Görün Bilin bildirin yazın belki birileri için az paradır ama 2.200 liraya aldığım tv bir daha alamıyacaklar var

ararat1824 bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]
endlessnight
13-11-2012, 13:23   |  #2  
endlessnight avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 13
2,457 mesaj

Resmi distiribitör garantisi olaymış bir şey olmazmış paralel ithalatın kullanıcıya ağır bedeli ne yazıkki

technomistic
14-11-2012, 15:46   |  #3  
technomistic avatarı
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 2
3,520 mesaj

böyle bir konuda bilgilendirdiğin için öncelikle teşekkür ederim. zaten lg nin servisi bakmamazlık gibi bir durum yapması beklenemezdi.

bakmamasının nedeninide öğrenmiş Olduk Bundan sonra gold ile alışveriş yaparken çok dikkat etmek lazım.