Golden Age Ultima Online [Türkiye Haritası]

PurgatoryDynx
15-07-2011, 18:11   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 0
1 mesaj
Kayıt Tarihi:Kayıt: Tem 2011

 

Golden Age Ultima Online Sunucusu     Web Site  : Dv-Goldenage.com

Emülatör: Sphere 
Sunucu Türü: -
Harita: Anatolia
Skill Cap :700
Stat Cap: 225

Makine Özellikleri

SuperMicro Server
Intel Xeon E3-1240 (8MB Cache 3.30 GHz)
4GB DDR3 1333 Mhz RAM
2 x 500 GB 3.5" 7.2 K 32MB Cache SataII
100 MBit/sec İnternet Erişimi


Amacımız mevcut oyuncuların profesyonel bir şekilde işleyecek olan bu organizasyon yapısı içerisinde kendilerine yakıştırdıkları bir ortam ve düzen yaratmalarını sağlamanın yanında, Ultima Online ile ilk defa tanışacak olan oyunculara oyunun öz niteliklerinden uzaklaşmadan Ultima Online'ı diğer online MMORPG oyunlarından ayıran özelliklerini en sade biçimde vererek gelecek nesillere geliştirilebilir ve sonlanmayacak bir düzen bırakmaktır.


Bu süreç içerisinde bizimle olmak isteyen oyuncular öncelikle Sunucu Kimliği bölümündeki "Golden Age'e Uygun Olmak" yazısını okumalıdırlar. Eğer kendinizi bize uygun hissediyorsanız Golden Age ailesi içerisinde yerinizi almak için 1 Ağustos tarihinde kayıt olarak bize katılabilirsiniz. . Kayıt olmadan önce kurallarımıza ve rehberimize göz gezdirmenizi tavsiye ediyoruz.


Sade bir yapıdan kastımız;

Default binekler haricinde binekler yoktur.
Default renkler haricinde renkler yoktur.
Rare yapımı için Dragon kesmenize gerek yoktur. Reward Barrel'den çıkmaktadır.
Black dye ve Leather dye Reward Barrel'den çıkmaktadır.
Desktop görünümü default.
Ph yoktur.
Stat stone Skill stone, Skill Dummy yoktur.
Teacher diye bir vendor yoktur.
Vendorların üstlerinde "The Banker" tarzında isimler yoktur.
Bleeding, Armor Shot, Attan Düşürme tarzında bonuslar yoktur.
Mage Nightsight büyüsü ile geliştirilememektedir..
İbranice tarzında bir sistem yoktur.
Warior robe Warlock robe veya İlk sayfa büyüleri yemeyen robeler yok.
Binek spawnlarında sadece yeterli sayıda npc vardır.
Hazine sistemi yoktur.
Pazar Alanı yoktur.


Dekorasyon

Ev dekorasyonu için craftların yapabileceği 100-200 civarında yeni itemler menulere kaydedildi.

Golden Age Online Dergi

Online olarak sitede yayınlanacak olan dergi Aylık olarak çıkacaktır. İleri dönem için içerik anlamında çok zengin bir dizi oluşturmayı ve oyuncularında bu içeriğe katılmalarını planlıyoruz.

Daha fazla Ekran Görüntüsü için  [url=http://dv-goldenage.com/index.php?option=com_phocagallery&view=category&id=1&Itemid=197 ]Ekran Görüntüleri[/url]


Etkinlik olarak;

Castle War: İnşa edilen özel bir alanda Pk ve Maviler karşılıklı iki kaleye sahipler. Bu kale içerisinde GateKeeper diye tanımladığımız npcler bulunmakta. Knight Online'dan esinlenerek yapılan bu savaşta, ölen her kişi kendi kalesinde bir odaya teleport olarak tekrar hazırlanıp karşı tarafın gatekeeper'ını yok etmeye çalışacaktır. Aynı zamanda kendi kalesini savunmak zorundadır. Oyuncu bankasına sadece öldüğü zaman gittiği odada erişebilecektir. Bir taraf kazandığında bir şehri guardzone veya safezone olmaktan çıkacaktır.

Guilds War: Özel yapılan bir alanda her Guild için bir Kale kurulacaktır. Bu kalelerin kapıları kilitli olacak ve dışarıya çıkmak için teleport bulunacaktır. İçeriye sadece ölü olarak girebilirsiniz. Oyuncu öldüğünde kendi kalesinin kapısından girerek tekrar hazırlanarak takım arkadaşlarına katılacaktır. 1 saat boyunca sürecek olan bu etkinlikte etkinliğe katılan guildlerin kill sayıları hesaplanarak savaşın kazananı belli olacaktır.

Tiyatro: Oyuncular kendi aralarında oluşturdukları tiyatro grupları ile belirli bir senaryo üzerinden oyunlarını canlandıracaklar. Bu esnada ".anim" komutunu kullanabilecekler. Gerekli olan sahne düzeni ve itemler temin edilecek olup tüm sunucu bu etkinliğe katılabilecektir. Anket sistemi ile yapılacak oylamada en çok oyu alan grup yarışmayı kazanmış olacaktır.

Olimpiyat: Çok fazla etaptan oluşan bu etkinlikte oyuncular ardı ardına bu etaplardan geçmeye çalışacaktır. Gizli teleportlar, birbiri içine geçmiş merdivenler, tuzaklar ile dolu yollar, birbiri içine geçmiş duvar ve kapılar, birbirine teleport olan gateler gibi etaplar bulunmaktadır.

Pvp Turnuvaları: 1v1 ve 2v2 olmak üzere ayrı ayrı iki tane PVP alanı konulmuştur.Pvp turnuvaları belirli periyotlar dahilinde yapılacaktır.