Google adwords hakkında

chenchun
16-02-2013, 18:55   |  #1  
OP Taze Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5 mesaj

"Bir internet sitesi kurduk süper şekilde dizayn ettik ve içerisinede kanser için bulduğumuz tedaviyi koyduk. Koyduk koymasınada sitemizi hiç kimse ziyaret etmiyor yazdıklarımızı okuyan yararlanan yok peki bunu nasıl sağlayacağız TV ye reklam versek sitenin maliyeti 100 TL reklamın maliyeti olacak 2000 TL ee peki kaç kişi bilgisayar başına oturup bizim site adresimizi girip sitemizi ziyaret edecek ben söyleyeyim reklamı seyreden 10.000 kişi diyelim bunun 7000 i bilgisayar kullanan diyelim 3500 ü çocuk olsun geriye kalır 3500 hadi onunda yüzde ellisi ziyaret etti diyelim 1750 kişi olur peki 1750 kişi bizim sitemiz için yeterlimi elbetteki değil. Bize lazım olan ziyaretçi sayısı zaten günlük 1000 olacakki bizde bunun %3 ünden faydalanalım ürünümüzü tanıtalım satalım ki amacımıza ulaşalım.
Peki bütün bunları nasıl sağlayacağız esas sorun burada işte tam burada devreye google arama motorunun bizler için hazırlamış olduğu ürünü devreye giriyor.
Şimdi sorularımızı soralım;
Adwords nedir?
Nasıl kullanılır?
Kaç kişiye ulaşır?
Reklam maliyeti nedir?
Bana para kazandırır mı?
Evet tüm bu sorularımıza kısaca yanıt verecek olursak ;
+ Adword google tarafından kurulan sanal reklam ağıdır.
+Reklam vermek isteyen herkes adwordsu kullanabilir,bu sadece site için değil işyeriniz için bile olabilir.
+Milyarlara bu size bağlı.
+Sizin belirlediğiniz maliyetlere göre yani bütçenize göredir.
+Kullanmayı bilirseniz kazanırsınız hemde çok fazla.
Evet bucevapların sizi tatmin ettiğini düşünüyorum ama ne yazıkki adwords bu kadarla bitmiyor"
Alınan kaynak http://www.firsatlarmarketim.com/mer...erimiz/adwords
Arkadaşlar umarım işinizi görecek bir çalışma olmuştur

chenchun bu faydalı başlığı için aşağıdaki 1 kişiden teşekkür aldı... [ Göster ]