Google Chrome'a RSS desteği kazandırın

CHIP Online
19-02-2009, 21:15   |  #1  
CHIP Online avatarı
OP www.chip.com.tr
Teşekkür Sayısı: 26
36,771 mesaj

Google Chrome RSS desteğine sahip değil. Ama CHIP Online Google tarayıcısına bu desteği sağlıyor...

Okumak için: https://www.chip.com.tr/konu/Goog ... zandirin_11017.html

Resimlerle: Chrome ne yapmalı?

Google'ın tarayıcısı Chrome kısa sürede beğeni kazanmış olsa da, halen önemli eksiklere sahip. Bu eksiklerin başında ise, hiç kuşkusuz RSS desteği geliyor.

Google Chrome'a RSS desteğini eklememiş olabilir; ama bu durum Chrome ile RSS'leri takip edemeyeceğiniz anlamına gelmiyor. Sadece birkaç küçük adımda siz de Chrome'a RSS desteği ekleyebilirsiniz.

Öncelikle [url=""] bu adrese[/url] tıklayın. Açılan sayfada Auto detect-RSS bağlantısını göreceksiniz. Bu bağlantıya sol fare tuşuyla tıklayın; tuşu bırakmadan bağlantıyı araç çubuğundaki Diğer yer imleri bölümüne sürükleyin ve tuşu bırakın. Bu sayede yer imlerine Auto detect-RSS isimli bir satır eklemiş olacaksınız.

Şimdi sıra geldi RSS'leri nasıl takip edeceğinize. Örnek olarak CHIP Online'ın RSS'lerine göz atalım: CHIP Online tarayıcınızda açıkken Diğer yer imleri'ne tıklayın ve Auto detect-RSS bağlantısını seçin. Kısa bir yüklemenin ardından CHIP Online RSS'ine ulaşacaksınız...

Tüm konu: Google Chrome'a RSS desteği kazandırın

İzleyin: Google Chrome'un hikayesi

Resimlerle: Chrome ne yapmalı?

Kaynak: www.chip.com.tr

Tartışıyoruz: Google Chrome'da olmasını istediğiniz özellikler...

Fattur
20-02-2009, 23:29   |  #2  
Yıllanmış Üye
Teşekkür Sayısı: 1
5,768 mesaj

İlk önce adam gibi bir menü istiyorum..

Polat Alemdar
20-02-2009, 23:56   |  #3  
Üye
Teşekkür Sayısı: 0
57 mesaj

çok şey istiyoum ama bu rss olayı da güzelmiş yaw :)

DaRWeLL
21-02-2009, 00:35   |  #4  
Yıllanmış Üye
1,851 mesaj

İE yi bıraktım artık chrome kullanıyorum..
Bence gayet güzel görsellik ve hız...Güvenliği için birşey diyemeyeceğim ama şimdiye kadarda hiçbir güvenlik sorunum olmadı..

Bu rss üstüne iyi oldu :))

fser
21-02-2009, 12:41   |  #5  
Taze Üye
5 mesaj

FF3 kadar iyi olmasını isteyebilirim =)